Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 20:10:21

Турбота про дітей та їх майбутнє – один з пріоритетних завдань державної політики

02.09.2013   07:32

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко під час святкових заходів з нагоди Дня знань в Ічнянській загальноосвітній школі № 4.

“Проголошення 2013 року Президентом України Віктором Януковичем Роком дитячої творчості та нових соціальних ініціатив “Діти – майбутнє України” – яскраве тому підтвердження”, – зауважив керівник області.

Він підкреслив: обласна держадміністрація здійснює послідовні кроки для подальшого розвитку освіти регіону. За три останні роки відкрито 46 дошкільних навчальних закладів та 49 додаткових груп, що сприяло охопленню дошкільною освітою понад 87% дітей віком від 3 до 6 років. Подальшому вдосконаленню навчально-виховного процесу, підготовці молодого покоління до життя в інформаційному суспільстві сприятиме забезпечення опорних шкіл сучасним мультимедійним обладнанням та електронними підручниками.

Важливого значення для виконання завдань, проголошених у нових соціальних ініціативах Глави держави, набуває реалізація обласної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді.

Володимир Хоменко підкреслив, що перспективним напрямком розвитку освітньої системи Чернігівщини є організація ефективної діяльності опорних шкіл та районних освітніх округів. Особливої актуальності у зв’язку з цим набуває виконання програми “Шкільний автобус”. Цьогоріч до 1 вересня навчальні заклади області отримали чотири шкільні автобуси.

Один з них, виділений Ічнянському району, буде підвозити двадцять школярів із сіл Хаєнки та Бурімка до сучасно обладнаної опорної школи.
Очільник області подарував навчальному закладу сучасний комп’ютер.

Після урочистостей Володимир Хоменко ознайомився з матеріально-технічною базою Ічнянської загальноосвітньої школи № 4, яка у цьому році відзначла 100-річний ювілей.

Основний напрямок роботи закладу – Школа сприяння здоров’я. Особлива увага приділяється роботі з обдарованими дітьми, єдиному підходу до оцінювання навчальних досягнень. Учні школи є учасниками та переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, творчих конкурсів обласного рівня, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в Чернігівському територіальному відділенні МАН.

У школі працюють гуртки “Ритм”, “Козацький гарт”, “Ностальджи”; Театральна студія; клуби: “Ровесник”, “Знавці історії школи”, Євроклуб “Перша хвиля”. Реалізується проект “Профільна освіта”.

Школа стала флагманом середньої освіти Ічнянського району, посідає перше місце в рейтингу за підсумками навчально-виховної роботи серед закладів району.

Ічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 занесена до Альманаху “Флагмани освіти України” у 2010 році.

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини