Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 17:08:54

Серпнева конференція освітян Чернігова

31.08.2013   10:26

У Чернігівській міській раді пройшла традиційна серпнева конференція педагогічної спільноти, під час якої підбито підсумки діяльності галузі та визначено завдання на новий навчальний рік. У конференції взяли участь керівники і представники усіх дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського Володимир Тандура.

У своїй доповіді начальник управління міської ради Володимир Купріяненко зупинився на основних напрямах діяльності освітньої галузі Чернігова, виконання завдань, визначених новими соціальними ініціативами Президента України Віктора Януковича.

Міський голова відзначив системну роботу і досягнення чернігівських педагогів у багатьох напрямах діяльності. У дошкільній освіті проблемним питанням залишається переповнення окремих дитячих садків. За статистичними даними в обласному центрі Чернігівщини на 100 місць у дитсадках припадає 117 вихованців. “Позитивні демографічні тенденції спонукають розглядати можливості повернення приміщень, що раніше були дитсадками, а зараз використовуються за іншим функціональним призначенням. Це питання наразі ми докладно опрацьовуємо”, – сказав О.Соколов.

Окрему увагу керівник міста приділив запровадженню інформаційних технологій у навчально-виховний процес. Усі школи міста підключені до мережі Інтернет, однак поки що тільки 5 загальноосвітніх навчальних закладів мають бездротову мережу Wi-Fi. На думку міського голови, це стане одним з перспективних питань у новому навчальному році. Зразком для інших має стати діяльність ліцею №15, який став учасником національного проекту “Відкритий світ” та отримав сучасне обладнання на суму близько 2 млн. грн.

Позитивно Олександр Соколов оцінив досягнення чернігівських школярів на обласних та всеукраїнських предметних олімпіадах. За визначеними рейтингами участі команд області у ІІІ етапі олімпіад учні Чернігова посідають стабільно 1 місце з 15 навчальних предметів. До шести кращих навчальних закладів міста за підсумками ІІІ етапу олімпіад увійшли загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12, спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов, ліцей №15, спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов, загальноосвітня школа №3, колегіум №11 і гімназія №31. “Системна робота дає свої результати. Не можна уявити, що Чернігів матиме інше місце, окрім першого”, – сказав міський голова.

О.Соколов наголосив, що педагогічні колективи міста мають виконувати завдання, озвучені Президентом України, профільним міністерством, обласною державною адміністрацією у напрямку розвитку конкурентних переваг вітчизняної освіти та науки.

Завершилася педагогічна конференція нагородженням директорів та вчителів. Також учасників конференції привітали вихованці дошкільного закладу №36.


Довідка: У Чернігові працюють 34 загальноосвітні школи, у яких навчаються майже 25 тис. школярів. У школах Чернігова сформовано 91 перший клас, до яких підуть 2828 учнів. У 56 дошкільних закладах виховуються понад 11 тис. дітей. Навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах забезпечують 2338 педагогів.

 

Останні новини Чернігівщини

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою 12:37

Відпрацьовуючи територію району, співробітники групи реагування патрульної поліції відсторонили від кермування 60-річного місцевого мешканця, який сів за кермо напідпитку.