Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 квітня, 03:35:50

Серпнева конференція освітян Чернігова

31.08.2013   10:26

У Чернігівській міській раді пройшла традиційна серпнева конференція педагогічної спільноти, під час якої підбито підсумки діяльності галузі та визначено завдання на новий навчальний рік. У конференції взяли участь керівники і представники усіх дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського Володимир Тандура.

У своїй доповіді начальник управління міської ради Володимир Купріяненко зупинився на основних напрямах діяльності освітньої галузі Чернігова, виконання завдань, визначених новими соціальними ініціативами Президента України Віктора Януковича.

Міський голова відзначив системну роботу і досягнення чернігівських педагогів у багатьох напрямах діяльності. У дошкільній освіті проблемним питанням залишається переповнення окремих дитячих садків. За статистичними даними в обласному центрі Чернігівщини на 100 місць у дитсадках припадає 117 вихованців. “Позитивні демографічні тенденції спонукають розглядати можливості повернення приміщень, що раніше були дитсадками, а зараз використовуються за іншим функціональним призначенням. Це питання наразі ми докладно опрацьовуємо”, – сказав О.Соколов.

Окрему увагу керівник міста приділив запровадженню інформаційних технологій у навчально-виховний процес. Усі школи міста підключені до мережі Інтернет, однак поки що тільки 5 загальноосвітніх навчальних закладів мають бездротову мережу Wi-Fi. На думку міського голови, це стане одним з перспективних питань у новому навчальному році. Зразком для інших має стати діяльність ліцею №15, який став учасником національного проекту “Відкритий світ” та отримав сучасне обладнання на суму близько 2 млн. грн.

Позитивно Олександр Соколов оцінив досягнення чернігівських школярів на обласних та всеукраїнських предметних олімпіадах. За визначеними рейтингами участі команд області у ІІІ етапі олімпіад учні Чернігова посідають стабільно 1 місце з 15 навчальних предметів. До шести кращих навчальних закладів міста за підсумками ІІІ етапу олімпіад увійшли загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12, спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов, ліцей №15, спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов, загальноосвітня школа №3, колегіум №11 і гімназія №31. “Системна робота дає свої результати. Не можна уявити, що Чернігів матиме інше місце, окрім першого”, – сказав міський голова.

О.Соколов наголосив, що педагогічні колективи міста мають виконувати завдання, озвучені Президентом України, профільним міністерством, обласною державною адміністрацією у напрямку розвитку конкурентних переваг вітчизняної освіти та науки.

Завершилася педагогічна конференція нагородженням директорів та вчителів. Також учасників конференції привітали вихованці дошкільного закладу №36.


Довідка: У Чернігові працюють 34 загальноосвітні школи, у яких навчаються майже 25 тис. школярів. У школах Чернігова сформовано 91 перший клас, до яких підуть 2828 учнів. У 56 дошкільних закладах виховуються понад 11 тис. дітей. Навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах забезпечують 2338 педагогів.

 

Останні новини Чернігівщини

Віддавав накази на утримання людей в підвалі Ягіднянської школи в якості «живого щита» – судитимуть російського командира

Віддавав накази на утримання людей в підвалі Ягіднянської школи в якості «живого щита» – судитимуть російського командира 17:22

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця рф, командира зведеного підрозділу за фактами віддання наказів та порушення законів і звичаїв війни (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 438 КК України).

“Весняні ритми” духового оркестру 16:30

“Весняними ритмами” порадував глядачів духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру. 21 квітня 2024 року публіка змогла сповна насолодитися новою концертною програмою оркестру під такою назвою.

У Чернігівській області 10 закладів надають медичну допомогу при інсульті

У Чернігівській області 10 закладів надають медичну допомогу при інсульті 12:36

Допомога при гострому мозковому інсульті входить до Програми медичних гарантій, пацієнт із підозрою на інсульт безоплатно отримує всю необхідну діагностику, а у разі підтвердження діагнозу – лікування. У Чернігівській області допомогу при інсульті надають 10 закладів, які мають договір з Національною службою здоров’я України.

Легендарний лікер Jägermeister: як виготовляється та як правильно пити? 12:28

Більше восьмидесяти натуральних компонентів, строго виважена рецептура та понад 80 років історії — все це характеризує один з найвідоміших лікерів у світі, Jägermeister.

За матеріалами СБУ винесено вирок двом рашистам, які знущалися над мешканцями Чернігівщини

За матеріалами СБУ винесено вирок двом рашистам, які знущалися над мешканцями Чернігівщини 12:20

За матеріалами СБУ суд виніс вирок двом російським військовим, які скоювали воєнні злочини під час окупації Чернігівської області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини