У Ніжині на 100 місць у дитсадках претендують 208 дітей
У місті Ніжині кількість дітей дошкільного віку удвічі перевищує кількість місць у дитячих садках.

Про це на засіданні колегії облдержадміністрації повідомив начальник управління освіти і науки Чернігівської ОДА Анатолій Заліський, передає кореспондент Укрінформу.
"Якщо в середньому по області чисельність дітей у розрахунку на 100 місць становить 113, то в Бахмацькому, Городнянському, Козелецькому, Менському і Носівському районах він більше 120. Лідером за цим показником є місто Ніжин, де на 100 місць у дитсадках припадає 208 дітей", - сказав посадовець.
За його словами, попри те, що середній рівень охоплення малечі дошкільною освітою в області досить високий - 87,8%, рівень завантаженості закладів викликає занепокоєння. Цього року на Чернігівщині заплановано відкрити 14 дитсадків, 8 навчально-виховних комплексів (НВК) та 22 додаткові групи на базі діючих установ. Утім нині свої двері дітям відчинили всього лише 2 НВК та 1 дитсадок. Очікується, що у вересні цей список доповнять ще 6 дошкільних навчальних закладів.
Наразі на Чернігівщині працює 407 закладів дошкільної освіти, з яких 249 знаходяться у сільській місцевості. Дошкільним вихованням у селах області охоплено лише близько 60% малюків.
http://www.ukrinform.ua/ukr/news/u_nigini_na_100_mists_u_ditsadkah_pretenduyut_208_ditey_1859045
Останні новини Чернігівщини
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:15
Протягом минулої доби зареєстровано 26 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 23 пожежі та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.