Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 19:27:35

Увага! Конкурс талантів Чернігова

28.08.2013   14:00Агенцiя

З 16 до 18 вересня в Чернігові проходитиме Шостий міжрегіональний живописний конкурс-пленер “Легенди та міфи Чернігова”, присвячений 70-ій річниці визволення міста від фашистських загарбників та 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка.

Тема 2013 року – “Шевченко і мистецька Чернігівщина”.

У конкурсі-пленері беруть участь учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання). Вік учасників – 10-15 років. До участі запрошуються два учні та один викладач-супроводжуючий від навчального закладу.

Для участі у конкурсі-пленері заповнюється заявка на участь делегації з трьох чоловік, яка надсилається до 9 вересня за адресою: дирекції Шостого міжрегіонального живописного конкурсу-пленеру “Легенди та міфи Чернігова”, Чернігівська дитяча художня школа, вул. Горького, 33, м. Чернігів, 14000, телефони (0462) 970-121, 645-875, (050) 443-14-19. Заявку необхідно підтвердити повідомленням на електронну пошту: childrens_art_school@mail.ru.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі-пленері, надсилають наступні документи:

– заявку встановленого зразка;

– свідоцтво про народження учня-учасника (копія);

– творче резюме на CD диску для буклета (фото учасника, навчальний заклад, клас, відділення, до якого виду мистецтва більша прихильність, участь у конкурсах та пленерах, наявність дипломів, П.І.П. викладача, який супроводжує учасника, та його фах).

Конкурс-пленер проводиться в таких номінаціях:

– кращий живописний твір;

– краща декоративна станкова композиція.

Засоби виконання: акварель, гуаш, олівець. Розміри: ? або ? аркуша паперу розміру А1. Матеріали для роботи учасники конкурсу-пленеру повинні взяти з собою.

Вимоги до оформлення виставкових та конкурсних робіт: на зворотній стороні, праворуч у нижньому кутку кожної роботи має бути заповнений та наклеєний паспорт, де слід вказати ім’я та прізвище автора, вік, назву роботи, дату й місце її виконання, розмір і техніку виконання, школу та викладача, а також поставити підпис.

Учасники та переможці конкурсу-пленеру нагороджуються дипломами, сувенірами та подарунками від організаторів та спонсорів.

Захід проводиться з метою пропаганди традиційної національної культури, презентації сучасного образотворчого мистецтва юних українських митців, удосконалення досвіду художньо-мистецької діяльності, підвищення рівня творчої майстерності в станковій декоративній композиції, створення умов для подальшого розвитку юнацького пленерного руху в Україні, піднесення культурно-туристичного іміджу Чернігова.

Організаторами конкурсу-пленеру виступають Чернігівська міська рада, управління культури Чернігівської міської ради, Чернігівська дитяча художня школа.

За матеріалами управління культури міської ради

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).