Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 19:05:14

Увага! Запрошуються фахівці з держзакупівель та моніторингу цих самих закупівель

19.08.2013   15:37Агенцiя

Для вас є можливість встигнути на тренінг з аналізу та моніторингу державних закупівель

В м. Чернігів, 25-26 серпня 2013 року, громадська організація “Бюро аналізу політики” у рамках виконання проекту “Експертне співтовариство північно-східної України проти корупції у державних закупівлях”, проведе тренінг з навчання журналістів і громадських діячів власній методиці аналізу та моніторингу державних закупівель. Після навчання, експерти, у рамках проекту будуть аналізувати вибрані державні закупівлі державних установ і організацій Чернігівської області.

Навчання та моніторинг відбудеться в рамках проекту “Експертне співтовариство північно-східної України проти корупції у державних закупівлях” за підтримки The National Endowment for Democracy (NED) USA – Національний Фонд Підтримки Демократії (США).

Основною метою проекту є мінімізація корупції в процесі державних закупівель товарів, робіт і послуг шляхом формування експертного співтовариства на території північно-східної України (Сумська, Харківська, Полтавська, Донецька та Чернігівська області), здатного здійснювати якісний аналіз державних закупівель в регіонах проекту, інформувати про ситуацію громадянське суспільство і правоохоронні органи.

Тренінг відбудеться за адресою:

14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 105–а приміщення “Навчально-методичного центру” федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

Згідно з умовами проведення тренінгу покриваються 100% витрат на харчування, проживання.

Для зголошення на участь у проекті потрібно заповнити анкету та вислати її на адресу керівника проекту до 18-00 22 серпня 2013 року.

Керівник проекту Іван Бортнік biven@ukr.net

Останні новини Чернігівщини

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

Ніжин: відбулась розширена міжвідомча нарада

Ніжин: відбулась розширена міжвідомча нарада 15:05

1 червня відбулась розширена міжвідомча нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові перекрили чотири вулиці: Коцюбинського, Мстиславську, Ремісничу та пр.Перемоги

У Чернігові перекрили чотири вулиці: Коцюбинського, Мстиславську, Ремісничу та пр.Перемоги 14:58

1 червня на позачерговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради комунальному підприємству «Міськсвітло» надали дозвіл на перекриття руху автотранспорту на чотирьох вулицях міста Чернігова.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини