Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 21:30:18

“Організація міжмуніципальної співпраці з метою вирішення проблем очистки води, каналізування та очистки стоків у малому місті”

16.08.2013   07:32

В рамках проекту “Сталий розвиток малих міст Чернігівської області” 15-16 серпня 2013 р. в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проходить черговий семінар для міських та селищних голів Чернігівської області.

Метою заходу є ознайомлення учасників з організацією робіт і сучасними інструментами налагодження міжмуніципальної співпраці для вирішення проблем очистки води, каналізування та очистки стоків у малому місті або селищі (на прикладі м. Кемптен, Земля Баварія, ФРН).

Перед слухачами виступатиме керівник управління економіки та розвитку м. Кемптен Ріхард Шісль, який розповість про систему водопостачання та забезпечення якості питної води у м. Кемптені, організацію збору стоків та каналізування, правові та адміністративні обмеження / можливості забезпечення організації збору стоків та каналізування.

Міські та селищні голови Чернігівщини ознайомляться з системою очистки стоків у м. Кемптен, досвідом адміністрування об’єктів очистки стоків та розглянуть інструменти налагодження міжмуніципальної співпраці з метою створення системи очистки стоків у м. Кемптен.

Модератором дискусій та обговорень виступатиме керівник Інституту врядування Анатолій Чемерис.

В рамках семінару відбудеться ознайомчий візит до Сосниці та Макошина, під час якого учасники ознайомляться з можливостями розвитку селищ та набуватимуть навиків аналізу просторових можливостей розвитку території в контексті сталого розвитку.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 15 нових випадків COVID-19

Виявлено 15 нових випадків COVID-19 17:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 червня в області зафіксовано 15 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб 13:32

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 червня області щеплено першою та другою дозою 54 457 людей.

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності 13:30

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам дитячої літературної школи «Кошлатий Борушко».

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж 11:24

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 6 пожеж, з яких 1 виникла на об'єкті, 1 в житловому секторі, 1 на транспорті та 3 в природних екологічних системах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини