Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 16:24:49

“Організація міжмуніципальної співпраці з метою вирішення проблем очистки води, каналізування та очистки стоків у малому місті”

16.08.2013   07:32

В рамках проекту “Сталий розвиток малих міст Чернігівської області” 15-16 серпня 2013 р. в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проходить черговий семінар для міських та селищних голів Чернігівської області.

Метою заходу є ознайомлення учасників з організацією робіт і сучасними інструментами налагодження міжмуніципальної співпраці для вирішення проблем очистки води, каналізування та очистки стоків у малому місті або селищі (на прикладі м. Кемптен, Земля Баварія, ФРН).

Перед слухачами виступатиме керівник управління економіки та розвитку м. Кемптен Ріхард Шісль, який розповість про систему водопостачання та забезпечення якості питної води у м. Кемптені, організацію збору стоків та каналізування, правові та адміністративні обмеження / можливості забезпечення організації збору стоків та каналізування.

Міські та селищні голови Чернігівщини ознайомляться з системою очистки стоків у м. Кемптен, досвідом адміністрування об’єктів очистки стоків та розглянуть інструменти налагодження міжмуніципальної співпраці з метою створення системи очистки стоків у м. Кемптен.

Модератором дискусій та обговорень виступатиме керівник Інституту врядування Анатолій Чемерис.

В рамках семінару відбудеться ознайомчий візит до Сосниці та Макошина, під час якого учасники ознайомляться з можливостями розвитку селищ та набуватимуть навиків аналізу просторових можливостей розвитку території в контексті сталого розвитку.

Останні новини Чернігівщини

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою 12:37

Відпрацьовуючи територію району, співробітники групи реагування патрульної поліції відсторонили від кермування 60-річного місцевого мешканця, який сів за кермо напідпитку.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:21

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 травня до 8:00 30 травня 2020 року.