Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 17:28:38

Школа-практикум перетнула екватор навчання

12.08.2013   13:13Агенцiя

Четвертий семінар-практикум «Проведення компаній адвокасі та лобіювання інтересів молоді в органах державної влади» відбувся 10-11 серпня 2013 року в рамках проекту «Молодь Чернігівщини – авангард демократичних змін в Чернігівському регіоні!».

13 учасників семінару із 7 громадських організацій та ініціативних груп визначали актуальні проблеми громад (молоді), планували та розробляли кампанії громадянського представництва. Тренер семінару, Павло Пущенко (ГО «Освітній центр «Ініціатива»), розповів про технології громадянського представництва: загальні збори, громадські слухання, органи самоорганізації населення та інші форми участі громадян у роботі місцевого самоврядування.

«Набуття  учасниками цих важливих знань допоможе громадським організаціям ефективно  відстоювати інтереси громад (молоді), впливати на прийняття рішень в органах державної влади районних центрів Чернігівської області», - наголошує керівник проекту Станіслав Тавлуй-бей Придеснянський.

По закінченню семінару-практикуму учасники отримали домашнє завдання - підготувати прес-релізи діяльності своїх громадських організацій та ініціативних груп.

Наступний  семінар відбудеться 17-18 серпня 2013 року і буде присвячений темі залучення фінансування на місцевому рівні для статутної діяльності організації «Локальний фандрейзинг».

Проект реалізується за підтримки Національного фонду розвитку демократії (США).

Дмитро  Лук’янов
Менеджер по зв’язкам з громадськістю
МГО ЦПМ «Апельсин»

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини