Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 19:20:36

У музеї-квартирі Павла Тичини стартує новий проект "Я хочу вчитися!"

08.08.2013   07:14

Навчання - один з найважливіших у житті кожної людини період, коли не лише накопичується маса знань, а й формується світогляд, набуваються навички використання отриманих знань.

Музеєм-квартирою Павла Тичини проведено вже не одну акцію "Виховуймо розумну націю разом!", результатами якої стало передання до шкільних бібліотек Бобровицького району на Чернігівщині понад 1500 книг.

Сьогодні ми часто чуємо нарікання з боку батьків на те, що зібрати дитину до школи дуже дорого. Так, нині це недешево, але є обов"язковим, бо кожна дитина повинна піти до школи з порфеликом, книгами, зашитами та обкладинками до них, олівцями, фарбами, ручками, пеналом, лінійкою, альбомами для малювання і т.і, т.і, т.і...

Переважно батьки, звичайно, "викладуться" повністю, щоб їх чадо пішло до школи не гірше, ніж інші діти. Але ж не таємниця, що є дітки, які ростуть в неповних сім"ях. Є й такі, чиї батьки не вельми відповідально ставляться до виховання своєї малечі. Але ж дітки не винні у тому. Вони чекають свята - 1 вересня - як чогось незвіданого, переломного, нового у своєму іще такому короткому житті. Павло Григорович Тичина завжди з особливим пієтетом ставився як до самого процесу пізнання-навчання, так і до усіх його складових.

Зокрема, він як Депутат Верховної Ради УРСР та своєму окрузі постійно допомагав багатобітним сім"ям, опікувався малечою, купував для дітей одяг, книги. Також Павло Тичина своїм коштом придбав цілі комплекти книг для багатьох сільських бібліотек, які потрібно було обладнати після Другої Світової війни.

В продовження доброї Тичинівської традиції , вд 10 до 29 серпня 2013 року у Музеї-квартирі Павла Тичини в рамках проекту "Я хочу вчитися!" оголошує збір усього неохідного для навчання дітей - зошитів, ручок, олівців, обкладинок, пеналів, прописів, книг та іншого необхядного шкільного начиння. 30 серпня 2013 року усі зібрані речі будуть передані до школи села Ядлівка, бо саме у цьому селі було коріння Тичинівського роду.   - See more at:

http://www.tychyna.com/index.php/features/aktsii/596-u-muzei-kvartyri-pavla-tychyny-startuie-novyi-proekt-qya-khochu-vchytysiaq

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).