Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 20:34:36

Обговорювали актуальні питання, пов’язані з ефективністю виховного процесу в інтернатних закладах

05.12.2011   07:18Агенцiя

На базі Чернігівської обласної станції юних натуралістів відбувся семінар-нарада директорів інтернатних закладів та позашкільних установ обласного підпорядкування з проблеми: “Стан виховної роботи та результативність гурткової роботи в інтернатних закладах області. Співпраця з позашкільними навчальними закладами”.

Семінар відкрив начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Заліський. У роботі семінару взяли участь заступник начальника управління Микола Конопацький, працівники управління та Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського.

Присутні обговорювали актуальні питання, пов’язані з ефективністю виховного процесу в інтернатних закладах та їх співпрацю з позашкільними установами області. Зокрема, Микола Конопацький висвітлив питання стану виховної роботи та результативності функціонування гуртків в школах-інтернатах.

Колектив Чернігівської обласної станції юних натуралістів поділився досвідом роботи щодо організації діяльності навчально-дослідних ділянок, живих куточків. Для учасників семінару було організовано екскурсію-ознайомлення з матеріально-технічною базою станції.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини