Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 21:48:46

У Чернігові журналістів навчать боротися з корупцією в сфері державних закупівель

22.07.2013   15:32Агенцiя

Про реалізацію даного проекту розповів експерт ГО «Бюро аналізу політики» Микола Чернотицький на прес-конференції в дискусійному клубі «Експертна думка».

Сам проект полягає в дослідженні випадків порушень в діях місцевих органів влади та проведенні серії тренінгів для журналістів та громадських діячів на території північно-східної України (Сумська, Харківська, Полтавська, Донецька та Чернігівська області). Основною метою цих заходів є мінімізація корупції у процесі державних закупівель товарів, робіт і послуг шляхом формування експертного співтовариства, здатного здійснювати якісний аналіз державних закупівель в регіонах проекту, інформувати про ситуацію громадянське суспільство і правоохоронні органи.

Як повідомив Микола Чернотицький, в минулому році подібні тренінги вже проходили в ряді областей України і зрушення в сфері гласності держзакупівель в цих регіонах показують ефективність даної програми.

Тренінг в м. Чернігові відбудеться 25-26 серпня, про місце проведення буде повідомлено додатково.

Сам тренінг буде полягати в аналізі місцевого бюджету та річних планів закупівель, Законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про здійснення державних закупівель» (тренери розглянуть їх суть та пояснять особливості використання). Загалом експерти навчать розумітися в сфері бюджетної політики та впливати на неї.

Після навчання, організатори проекту разом з учасниками зроблять моніторинг вибраних державних закупівель установ і організацій Чернігівської області.

Дискусійний клуб "Експертна думка"

Останні новини Чернігівщини

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.