Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 16:35:47

Семінар-практикум «Реєстрація, звітність та юридичні аспекти роботи громадських організацій»

15.07.2013   13:28Агенцiя

13-14 липня в рамках проекту «Молодь Чернігівщини – авангард демократичних змін в Чернігівському регіоні» відбувся другий семінар–практикум для громадських організацій та ініціативної молоді Чернігівської області.

На питання як зареєструвати громадську організацію та вести звітність дотримуючись чинного законодавства відповідали тренери та модератори семінару «Реєстрація, звітність та юридичні аспекти робот громадських організацій»:
Ковальчук Володимир – юрист Навчально-методичного центру профспілок;
Черенько Ірина – Голова Правління МГО ЦПМ «Апельсин», тренер Фундації імені князів-благодійників Острозьких;
Тавлуй Станіслав – координатор проекту «Молодь Чернігівщини – авангард демократичних змін в Чернігівському регіоні».

Учасники семінару ознайомились з «Новеллами» нового Закону «Про громадські об’єднання», вимогами податкового законодавства, трудовими відностнами та представницькими функціями в громадських об’єднаннях, розглянули Закон «Про захист персональних данних, вивчили особливості документального оформлення окремих видів операцій, а саме: обіг готівкових коштів, придбання матеріальних цінностей, отримання та надання різних видів допомоги та внесків.

Оскільки тема наступного семінару «Стратегічне планування громадських організацій», учасники отримали завдання зробити стратегічний зріз роботи громадської організації за 2012-2013рр.

Наступний семінар відбудеться 27-28 липня 2013 року і буде присвячений стратегічному плануванню.

Семінар проведено в рамках проекту «Молодь Чернігівщини – авангард демократичних змін в Чернігівському регіоні» за підтримки Національного фонду розвитку демократії (США).

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини