Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 17:07:50

У Чернігівському ліцеї з посиленою фізичною підготовкою завершилися вступні іспити

15.07.2013   10:51

Цього року одягти ліцейський однострій виявили бажання 253 підлітки, що на майже на сто чоловік більше від потреби.

Для того, щоб стати ліцеїстами юнакам необхідно було скласти вступні іспити з математики і української мови. Особлива увага приділялася фаховим випробуванням. А саме медичному та психологічному обстеженню, іспиту з фізичної підготовки. З найкращих абітурієнтів сформовано навчальні взводи першого курсу загальною кількістю 181 особа.

– Іспити тривали два тижні, – розповів заступник начальника ліцею підполковник Євген Казанін. - До ліцею приймали юнаків віком 15 років, які в майбутньому мріють стати офіцерами Збройних Сил та інших силових структур. Відбір вступників проводився на підставі вивчення особової справи юнака, а зарахування до ліцею - за результатами вступних випробувань.

При відборі кандидатів на навчання перевага надавалася дітям  з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Поза конкурсом, за умови позитивного складання вступних випробувань, зараховувалися діти-сироти та діти, які залишилися без опіки батьків. Також до «пільговиків» належали діти, у яких один із батьків-військовослужбовців загинув під час виконання службових обов'язків. Першочергове право на зарахування до ліцею мали юнаки з багатодітних сімей, з числа дітей учасників бойових дій, дітей військовослужбовців, та дітей, батьки яких були учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи або загинули під час виконання службових обов'язків, але за умови рівної кількості набраних балів

Варто зазначити, що цього року серед вступників багато осіб, які приїхали на навчання з сільської місцевості. Абітурієнти прибували не тільки з Чернігівської області, а майже з усіх регіонів України. Підполковник Євген Казанін також додав, що більшість юнаків підтвердили свої оцінки зі шкільної програми за дев’ятий клас.

Наразі майбутні ліцеїсти продовжили відпочинок на літніх канікулах, а у навчальному закладі триває ремонт приміщень та удосконалюється навчально-матеріальна база.

На День знань, 1-го вересня, у навчальному закладі відбудеться урочисте посвячення «новобранців» у ліцеїсти, після чого вони розпочнуть свій шлях до офіцерських погон.

Мазур Григорій

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини