Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 20:43:35

У Чернігівському юридичному коледжі відбувся випуск молодих офіцерів. ФОТО

09.07.2013   15:38Агенцiя

6 липня відбувся 19 випуск молодих офіцерів Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України. Традиційно урочисті заходи пройшли на Пагорбі Слави.

143 курсанти, що навчалися за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та 50 курсантів, що навчалися за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» напрямом підготовки «Правоохоронна діяльність», отримали  дипломи про освіту.

З успішним завершенням коледжу й присвоєнням первинного офіцерського звання випускників привітали Начальник департаменту по роботі з персоналом Державної пенітенціарної служби України, кандидат юридичних наук, генерал-майор внутрішньої служби  Зінченко Сергій Арнольдович, Начальник відділу по взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Болдорев Сергій Михайлович, Начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби Доробалюк Олександр Павлович, заступник директора Чернігівського  регіонального управління Приватбанку Сердюк Світлана Олегівна.

Дипломи з відзнакою та цінні подарунки  отримали 19 осіб з загальної кількості випускників.

З теплими напутніми словами до випускників звернувся  Начальник коледжу, кандидат юридичних наук, полковник внутрішньої служби Олійник Олександр Іванович. «Сьогодні ви починаєте власну подорож в бурхливому життєвому морі, коли опори, які підтримували вас роками навчання, будуть відкинуті, а служба, яку ви обрали, в повній мірі випробовуватиме вас труднощами та відповідальністю. Навчаючись у коледжі ви отримали всебічні знання, сформували навички творчого мислення, усвідомили необхідність застосування європейських стандартів поводження із засудженими. Все це, покладене в основу професійної діяльності, сприятиме процесу повернення засуджених у суспільство повноправними громадянами. Горді і раді з того, що  реалізація  цих складних і почесних завдань саме за вами, молоді офіцери. Впевнені, що добрими ділами на благо України ви прославите і наш коледж».

Від імені колегії і керівництва Державної пенітенціарної служби України привітав випускників Начальник департаменту по роботі з персоналом Державної пенітенціарної служби України, кандидат юридичних наук, генерал-майор внутрішньої служби  Зінченко Сергій Арнольдович. «Дорогі колеги, Ви стаєте  на відповідний шлях професійного ствердження  в абсолютно новій якості фахівця-пенітенціарія. Це вимагає від Вас, як практичної реалізації  знань набутих під час навчання, так і консолідації всіх духовних і фізичних сил для виконання цього складного, але почесного звання.  Вам робити майбутнє кримінально-виконавчої системи, оскільки Ви починаєте як професіонали в знаковий час принципового реформування кримінально-виконавчої системи в пенітенціарну».

Випуск молодих офіцерів - це свято не лише для вчорашніх курсантів, але й для всього навчального закладу. І готуються до нього як водиться ретельно. Саме тому, порадували новоспечених лейтенантів курсанти 1-го та 2-го навчальних курсів бездоганним виконанням плац-параду та розгортанням символічного курсантського пагону.

Ритуал  освяти випускників провів Настоятель храму Архістратига  Михаїла, кандидат богослов’я, духовний куратор  коледжу отець Іоан.

Розділити незабутні миті з випускниками  прийшли також їх рідні. Привітала випускників та подякувала керівництву і викладачам коледжу від імені батьків мати випускника Шапка Олена Миколаївна. «За роки, що ви провели в стінах коледжу, ви отримали набагато більше знань і життєвого досвіду, ніж ваші однолітки. Вашими наставниками були прекрасні педагоги й офіцери. Вони прищеплювали вам такі якості, як любов до Батьківщини, порядність і прагнення бути зразком у всьому. Бажаю вам натхнення і успіхів у вашій подальшій нелегкій праці».

Хвилюючі хвилини отримання дипломів, ритуал освяти, все це злилося у свідомості вчорашніх курсантів у одну радісну і незабутню хвилину. Під залпи салюту, урочистим маршем молоді лейтенанти рушили у самостійне життя весело підкидаючи у гору  пригоршні монет.

Світлана Ющенко,
Чернігівський юридичний коледж

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини