Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 грудня, 01:57:16

Додаткова сесія ЗНО триватиме з 4 по 11 липня

05.07.2013   12:09Агенцiя

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання знань для тих, хто через хворобу або інші об’єктивні причини, підтверджені документально, не зміг взяти участь у ЗНО, розпочалася 4 липня і триватиме до 11 липня.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив на засіданні Верховної Ради міністр освіти і науки Дмитро Табачник.

Говорячи про підсумки ЗНО нинішнього року, міністр зазначив, що для участі в ньому зареєструвалося 322 тис. 548 осіб, з них близько 25% – випускники минулих років.

За словами Табачника, рейтинг предметів цього року порівняно з 2012 дещо змінився: “Вперше за всі роки проведення ЗНО на другому місці серед обраних предметів, найбільш популярних серед абітурієнтів, вийшла математика”.

Табачник нагадав, що торік на другому місці була історія України.

Міністр повідомив, що цього року понад 97% зареєстрованих абітурієнтів пройшли тестування з української мови і літератури, 61,5% – з математики, а на третьому місці (близько 60,6%) – історія.

Він підкреслив, що підвищився інтерес абітурієнтів до таких предметів як фізика, хімія, натомість зменшився інтерес до географії, всесвітньої історії та біології.

Також Табачник наголосив, що “в цілому ЗНО в 2013-му відбулося абсолютно організовано”.


http://www.unian.ua/news/581658-tabachnik-dodatkova-sesiya-zno-trivatime-z-4-po-11-lipnya.html

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини