Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 00:07:29

Вступна кампанія-2013 розпочалася

01.07.2013   14:18Агенцiя

В Україні 1 липня стартувала вступна кампанія 2013 року, що триватиме до 25 серпня, коли завершиться формування списків абітурієнтів, зарахованих на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.

Правила вступу з минулого року не особливо змінилися: абітурієнт може подати документи у п’ять навчальних закладів на три спеціальності у кожному.

Подавати документи можна також, використовуючи електронну систему вступу. Для цього потрібно зареєструватися в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Чиновники обіцяють, що збоїв у її роботі не буде, оскільки напередодні вступної кампанії у цьому році її суттєво вдосконалили.

Останній тест зі світової літератури відбувся 27 червня, а згідно з планом роботи, оголошеним Українським центром оцінювання якості освіти, результати тестів основної сесії, за результатами яких і будуть брати участь у конкурсі під час вступної кампанії абітурієнти, оголосять до 7 липня.

Додаткова сесія зовнішнього незалежного тестування запланована з 4 по 11 липня. Розміщення запрошень-перепусток на офіційному сайті УЦОЯО вже почалося. Перші рейтингові списки вступників, із зазначенням рекомендованих до зарахування, будуть оприлюднені 1 серпня.

Зарахування абітурієнтів на денну форму навчання за державним замовленням відбудеться 11 серпня, за контрактом – не пізніше 25 серпня.

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини