Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 09:04:38

Сучасний “дядя Стьопа” очима дітей

28.06.2013   09:20

Начальник УМВС в Чернігівській області Олександр Михайлик нагородив переможців обласного конкурсу на кращий літературний твір “Якою я хочу бачити міліцію в Україні”.

Конкурс подібної тематики проводився вперше. Його ініціювали Управління МВС України в Чернігівській області та Чернігівська обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС України, а охоче підтримало і всіляко допомагало в організації та проведенні управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації. Свої міркування та роздуми учні старших класів Чернігівщини представили в жанрах оповідання, нарису, публіцистики і навіть поезії.

Організатори конкурсу ставили собі за мету піднесення авторитету міліції, висвітлення важливості його праці, виховання поваги до роботи правоохоронних органів, ну і, звичайно ж, підтримка творчо обдарованої учнівської молоді та заохочення випускників загальноосвітніх навчальних закладів до усвідомленого вибору професії міліціонера.

Вітаючи переможців та лауреатів конкурсу, начальник УМВС в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик відзначив, що до цієї важливої справи школярі підійшли з усією серйозністю: тільки на заключний, обласний етап конкурсу надійшло 53 твори з 22 районів області. В своїх роботах учні чітко висловили власні погляди й переконання, продемонстрували повагу молодого покоління до діяльності української міліції, тому журі довелося плідно попрацювати, аби визначити переможців та лауреатів. Кращих з кращих ми сьогодні зібрали у цьому залі.

Головний міліціонер Чернігівщини вручив школярам цінні подарунки і висловив задоволення тим фактом, що багато хто з них мріє в майбутньому стати міліціонером. Ось яким школярі бачать представника правопорядку: “Кожен, хто йде служити в міліцію, повинен усвідомлювати, що він є дзеркалом цього відомства. Правоохоронці повинні втілювати найкращі морально-ділові, фізичні, організаторські здібності, мати гарну фізичну підготовку та відповідну освіту”.

ІІІ місце в обласному конкурсі на кращий літературний твір виборов Микола Асмаковський – учень 10-Б класу Семенівської гімназії №2, ІІ місце – Ігор Козлянський, учень 11-Б класу Гончарівської гімназії. Перемогла в конкурсі Діана Медвідь, учениця 10-А класу Куликівської загальноосвітньої школи.

Голова Чернігівської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України Павло Скнар, дякуючи школярам за активну участь у конкурсі, висловив сподівання на подальшу творчу співпрацю і заохотив творчу молодь цінними подарунками. Павло Семенович процитував одну з робіт, в якій автор висловив своє бачення сьогодення: “Головне, чого пересічні громадяни очікують від міліції, – це відчуття захищеності, яке додає впевненості в людях, готових будь-коли прийти на допомогу і забезпечити мир і спокій на наших вулицях”.

Підліткам була проведена оглядова екскурсія адмінбудівлею УМВС, вони ознайомилися з роботою чергової частини, переглянули показові виступи бійців спецпідрозділу “Сокіл” із знешкодження терористів та звільнення заручників, побували в гостях в роті міліції особливого призначення “Беркут”. Підлітки із захопленням спробували свої сили у стрільбі в мультимедійному тирі. На завершення програми перебування в Управління МВС України в Чернігівській області школярі ознайомилися з експозицією відомчого музею історії міліції Чернігівщини в міському відділі внутрішніх справ.
 

Останні новини Чернігівщини

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

Соціальний захист ВПО на Ніжинщині: програми підтримки та допомога благодійників 16:36

На території Ніжинського району (включно з райцентром) на обліку в єдиній інформаційній базі даних про ВПО перебуває понад 12,8 тисячі осіб. Найбільше з Чернігівської (близько 4 тисяч) та Київської (понад 4,5 тисячі), решта – з Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Херсонської областей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини