Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 14:12:28

Сьогодні завершується основна сесія ЗНО - 2013

27.06.2013   12:13

27 червня проводиться тестування абітурієнтів зі світової літератури, яке завершить основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року, що тривала з 3 червня.

До програми проведення ЗНО – 2013 включено 11 базових дисциплін, з яких кожен учасник тестування мав право обирати від 1 до 4 предметів.

Для проходження тестування у м. Чернігові зареєструвалися 2152 випускники шкіл міста або 94 % від їх загальної кількості. Середня явка на пункти тестування в місті склала близько 90%, що відповідає середньому  показнику в Україні.

Додаткова сесія ЗНО для тих учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, перелічених у нормативних документах, проводитиметься з 4 до 11 липня.

До 7 липня Український центр оцінювання якості освітиоголосить  результати основної сесії ЗНО, а результати додаткової сесії стануть відомі до 16 липня. Результати тестування абітурієнти використовуватимуть під час вступної кампанії.

Апеляційні заяви щодо результатів ЗНО у разі сумнівів у їх об'єктивності подаються абітурієнтами протягом трьох днів з моменту офіційного оголошення результатів оцінювання з відповідного предмета.
 

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини