Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 08:03:27

Чернігівських школярів привчають до енергозберігання

27.06.2013   07:44

У Чернігові в рамках проведення Європейського тижня сталої енергетики 25 червня на базі колегіуму № 11 було організовано тематичний квест, що мав на меті ознайомлення дітей із проведенням енергоефективних санацій будівель на прикладі вказаного навчального закладу та актуальністю питань з енергозбереження в Україні.

“Для участі в квесті, що проходив під назвою “Пошуки енергетичних скарбів”, було сформовано вісім команд по п’ять школярів, які представляли навчальні заклади-учасники шкільного Проекту GIZ”, – розповів начальник відділу енергозбереження управління економіки міської ради Дмитро Марусич. Він нагадав, що в проекті GIZ представлені вісім пілотних шкіл: колегіум № 11, ЗОСШ № 12, ліцеї № 15 і № 32, гімназія № 31, а також школи №№27, 28 і 33.

У межах проекту учнів ознайомили з основами енергозбереження, вони отримали практичні навички економії енергоресурсів. В кожній школі відзняли відеоролики на енергозберігаючу тематику. До речі, за найкращий відеоролик команда учнів ліцею № 15 отримала головний приз – сучасний широкоформатний телевізор, командам-учасникам інших шкіл були вручені заохочувальні призи.

Такий же приз – сучасний телевізор – дістався і переможцям квесту. Ними стала команда закладу-господаря – колегіуму № 11. Крім того, всім учасникам вручили пам’ятні флеш-карти.

Проект реалізується у тісній співпраці Чернігівської міської ради та Проекту українсько-німецького технічного співробітництва “Енергоефективність у будівлях”.

Д. Марусич запевнив, що міська влада разом із німецькими спеціалістами планують і надалі працювати над проектами, спрямованими на формування свідомого ставлення населення та молоді міста до проблематики енергозбереження.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

Соціальний захист ВПО на Ніжинщині: програми підтримки та допомога благодійників 16:36

На території Ніжинського району (включно з райцентром) на обліку в єдиній інформаційній базі даних про ВПО перебуває понад 12,8 тисячі осіб. Найбільше з Чернігівської (близько 4 тисяч) та Київської (понад 4,5 тисячі), решта – з Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Херсонської областей.

єРобота: в Чернігові військовий відкрив чайну «Сьорб» 15:50

Не кавою єдиною, вирішив Владислав Іванцов і відкрив у Чернігові чайну «Сьорб». Для цього скористався програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядового проєкту «єРобота» і отримав понад 450 тис. гривень на започаткування бізнесу.

Реформа шкільного харчування в Ніжинській громаді в дії! 15:09

Обирати здорову їжу навчали школярів у пришкільних таборах Ніжина.

У Чернігові поліцейські викрили злочинну групу «наркозакладчиків» 14:45

Оперативники управління боротьби з наркозлочинністю поліції Чернігівщини відстежили та перекрили канал систематичного надходження в обласний центр значних партій психотропних речовин, які в подальшому збувалися вроздріб шляхом «закладок».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини