Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:59:33

Ліцей № 22 отримав сучасну інтерактивну дошку

02.12.2011   11:28

1 грудня у Чернігівському ліцеї № 22 відбулось урочисте нагородження школи-переможниці в рамках соціальної ініціативи “Еко-маркет – школам!”.

В церемонії вручення взяли участь заступник міського голови Анна Романова, начальник відділу реклами мережі “Еко-маркет” Юлія Добролежа, начальник відділу шкіл управління освіти міської ради Вікторія Пекур, керівництво школи, вчителі, діти та батьки.

Цього року у рамках соціального проекту “Еко-маркет – школам!” школи отримали мультимедійний навчальний набір: комп’ютер, сучасну інтерактивну дошку та проектор. Все устаткування сертифіковане для використання у навчальних закладах, а вчителі матимуть змогу доступу до безоплатних методичних посібників на сайті компанії-виробника в режимі онлайн, завдяки підключенню до мережі Internet.

Як зазначила заступник міського голови Анна Романова, участь та перемога шкіл у таких акціях згуртовує вчителів, батьків та дітей заради досягнення спільної мети.

“Ми і надалі будемо брати участь у різних конкурсах, адже наша школа постійно стає переможцем різноманітних олімпіад, акцій та змагань. Після перемоги у цій акції ми порадилися з дітьми та батьками і вирішили збирати кошти для придбання великого плазмового телевізора, щоб створити власне шкільне телебачення”, – повідомила директор школи Тамара Четирус.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.