На Чернігівщині за порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання слідкують 150 міліціонерів ДСО
Настав довгоочікуваний та відповідальний період часу для абітурієнтів – зовнішнє незалежне оцінювання, від результатів якого в переважної більшості буде залежати подальша доля та обраний навчальний заклад.
![](/uploads/5144-m.jpg)
На Чернігівщині слідкувати за порядком проведення ЗНО довірено 150 міліціонерам Державної служби охорони. При перевірці необхідних документів – оригіналу паспорту (свідоцтва про народження), сертифіката ЗНО, запрошення-перепустки – “екс-школярам” ще раз нагадують правила проходження ЗНО.
Під час технологічної перерви за допомогою металодетекторів держохоронці здійснюють контроль за дотриманням абітурієнтом вимог щодо заборони мати при собі будь-які засоби зв’язку, мобільні телефони, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації та друковані й рукописні матеріали, а недотримання цих вимог призводить до анулювання результатів. Так, на Чернігівщині під час технологічної перерви “на гарячому” був виявлений юнак при спробі користування мобільним телефоном – його роботу було анульовано. Тепер йому належить пройти повторну реєстрацію і лишень через рік здати ЗНО.
Державна служба охорони радить всі абітурієнтам:
– не хвилюватися, адже це призводить до забудькуватості та плутанини в відповідях й нечіткості мислення;
– зосередьтесь, якщо не можете дати одразу відповідь на питання – поверніться до нього пізніше;
– будьте позитивно налаштовані!
Всім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання бажаємо гарних результатів, повірте в себе!
Ірина Бондарчук
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.