Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 07:07:14

Про ідеї К.Д. Ушинського в розвитку вітчизняної освіти говорили у чернігівському педагогічному

10.06.2013   15:12Агенцiя

7 – 8 червня в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка відбулося виїзне засідання Президії Національної академії педагогічних наук України та науково-практична конференція «Ідеї К.Д.Ушинського в розвитку вітчизняної освіти».

Пленарне засідання  відкрив Президент Національної  академії педагогічних наук України,  академік НАН України і НАПН  України Василь Григорович Кремень.  Він зазначив, що в умовах інтеграції  освітньої галузі й педагогічної науки в міжнародний освітній простір особливої значимості набувають питання репрезентативного вивчення творчої спадщини визначних освітян. Зокрема, актуальним є дослідження праць К.Д.Ушинського, одного із засновників педагогічної науки в цілому й порівняльної педагогіки зокрема.

З вітальним словом  до гостей та місцевих науковців  звернувся ректор університету  Микола Олексійович Носко, нагадавши,  що відповідно до постанови  Верховної Ради України у 2013 році проводиться низка заходів  щодо відзначення 190-річчя з  дня народження Костянтина Дмитровича Ушинського.

Учасники конференції розглянули  різноманітні проблемні питання  виховання молодого покоління  з використанням педагогічної  спадщини видатного педагога, розвитку  творчих здібностей учнів.

Доповідачі конференції  наголосили, що глибоке вивчення педагогічної спадщини К.Д.Ушинського, досвід впровадження його ідей у практику роботи дають підстави стверджувати – К.Д.Ушинський, його ідеї та погляди є сучасними та актуальними у процесі оновлення освіти в Україні.

Відділ  профорієнтаційної роботи
та зв’язків із громадськістю
ЧНПУ імені  Т.Г. Шевченка

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.