Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 17:34:22

“Імперативи розвитку соціально-економічних систем в умовах глобалізації”

07.06.2013   14:55

Заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у відкритті V Міжнародної науково-практичної конференції на тему “Імперативи розвитку соціально-економічних систем в умовах глобалізації”, що проходитиме 7-8 червня в Чернігівському державному інституті економіки і управління. Відкрила захід ректор інституту Ірина Каленюк.

Валентин Мельничук у своєму виступі зазначив, що глобалізація є об’єктивним процесом і вищою стадією інтернаціоналізації. Вона характеризується якісною зміною змісту всіх видів діяльності сучасного суспільства.

– Імперативом цивілізаційного розвитку для пост-комуністичних країн, до яких ми і відносимося, в умовах глобалізації є їх інноваційна конкурентоспроможність. На сучасному етапі жодна країна не може залишитися осторонь цих процесів. Участь у них дозволяє не тільки вирішувати нагальні економічні проблеми, але й активно включатися у світові інформаційні та технологічні потоки, – підкреслив заступник голови обласної ради.

Також Валентин Мельничук висловив сподівання що така інтеграція наукових потенціалів дасть плідні результати для процвітання економіки дружніх країн, зміцнить зв’язки міжнародного співробітництва між навчальними закладами та сприятиме відновленню культурних та ділових міждержавних зв’язків.

Науково-практична конференція працюватиме по секціям, на яких будуть розглядатись економічні детермінанти розвитку освіти у XXI столітті, передумови та фактори інноваційного розвитку національної економіки в умовах глобалізації, фінансова політика, її проблеми та напрями вдосконалення, сучасні проблеми маркетингу та менеджменту підприємницької діяльності, інноваційні технології та новітні інформаційні системи в глобалізованому суспільстві тощо.

У заході беруть участь науковці ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”, ДННУ “Академія фінансового управління”, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Черкаського державного технологічного університету, багатьох інших вищих навчальних закладів.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини