Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 02:52:17

“Імперативи розвитку соціально-економічних систем в умовах глобалізації”

07.06.2013   14:55

Заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у відкритті V Міжнародної науково-практичної конференції на тему “Імперативи розвитку соціально-економічних систем в умовах глобалізації”, що проходитиме 7-8 червня в Чернігівському державному інституті економіки і управління. Відкрила захід ректор інституту Ірина Каленюк.

Валентин Мельничук у своєму виступі зазначив, що глобалізація є об’єктивним процесом і вищою стадією інтернаціоналізації. Вона характеризується якісною зміною змісту всіх видів діяльності сучасного суспільства.

– Імперативом цивілізаційного розвитку для пост-комуністичних країн, до яких ми і відносимося, в умовах глобалізації є їх інноваційна конкурентоспроможність. На сучасному етапі жодна країна не може залишитися осторонь цих процесів. Участь у них дозволяє не тільки вирішувати нагальні економічні проблеми, але й активно включатися у світові інформаційні та технологічні потоки, – підкреслив заступник голови обласної ради.

Також Валентин Мельничук висловив сподівання що така інтеграція наукових потенціалів дасть плідні результати для процвітання економіки дружніх країн, зміцнить зв’язки міжнародного співробітництва між навчальними закладами та сприятиме відновленню культурних та ділових міждержавних зв’язків.

Науково-практична конференція працюватиме по секціям, на яких будуть розглядатись економічні детермінанти розвитку освіти у XXI столітті, передумови та фактори інноваційного розвитку національної економіки в умовах глобалізації, фінансова політика, її проблеми та напрями вдосконалення, сучасні проблеми маркетингу та менеджменту підприємницької діяльності, інноваційні технології та новітні інформаційні системи в глобалізованому суспільстві тощо.

У заході беруть участь науковці ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”, ДННУ “Академія фінансового управління”, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Черкаського державного технологічного університету, багатьох інших вищих навчальних закладів.

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини