Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 09:44:38

П'ять жителів Чернігівщини отримали ваучери

05.06.2013   09:12Агенцiя

Уже п'ять жителів Чернігівщини, віком старше 45 років, скористались правом до досягнення пенсійного віку на одноразове отримання ваучера на навчання для підтримання їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Перший ваучер знайшов свого власника наприкінці травня. Отримала його безробітна з Городні Світлана Пухова. Вона проходитиме перепідготовку за професією "плодоовочівник".

Не згаяв шанс здобути нову професію і Володимир Рисак з Мени. Він вирішив вчитися на бджоляра, щоб врешті-решт зайнятися улюбленою справою. Адже чоловік вже кілька років ніде не працює і живе за рахунок присадибної ділянки та господарства.

Правом отримати ваучер і на його підставі пройти перепідготовку за професією "електрогазозварник" скористалися Анатолій Олійник з Ніжина та Олександр Гончар з Чернігова. Анатолій Олійник нині безробітний, тому й вирішив здобути затребуваний на ринку праці фах. Олександр Гончар працює, але додаткові знання та вміння зайвими не бувають. Оскільки нині в ціні кваліфіковані робітники широкого профілю.

Ще один ваучер було видано ічнянцю Петру Савченку. Він проходитиме професійний вишкіл за напрямом "агрономія". Чоловік переконаний: поглиблення рівня знань із обраного фаху допоможе йому в професійній діяльності.

Отже, видача ваучерів на навчання сприятиме не тільки підвищенню якості робочої сили, а й додасть реальних можливостей самореалізуватися у професійній сфері тим, хто через вік зневірився в успішному працевлаштуванні.


Валентина Федусь, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ  

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.

Обласна влада та концерн

Обласна влада та концерн "Укрторф" обговорили варіанти виведення торф'яної галузі з кризи 09:24

Обласна влада готова підтримати розвиток торф’яної галузі на Чернігівщині. Але на чолі ДП «Чернігівторф» повинна стати людина, яка матиме конкретний план виводу підприємства зі стагнації.

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї 09:18

В країні продовжується реформування системи догляду та виховання дітей. Метою реформи є скорочення кількості інтернатних закладів. Замість них у громадах області має запрацювати система надання соціальних, освітніх та медичних послуг для дітей та їх батьків.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:47

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 26 травня до 8:00 27 травня 2020 року.