Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 19:25:44

Cлухачі ознайомляться з особливостями реалізації державної політики в галузі культури, туризму, охорони культурної спадщини національностей і релігій

05.06.2013   07:33

Тематичний короткотерміновий семінар “Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з реалізації державної політики з питань культури, охорони культурної спадщини та заходів обласної цільової Програми розвитку туризму в Чернігівській області на 2013 – 2020 роки” розпочався 4 червня у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Семінар призначений для начальників відділів культури і туризму райдержадміністрацій, управлінь та відділів Чернігівської, Ніжинської та Прилуцької міських рад.

У відкритті заходу взяли участь перший заступник директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Олександр Левочко та директор Центру Володимир Бойко.

Під час тематичних зустрічей та конверсаторіумів слухачі ознайомляться з особливостями реалізації органами місцевого самоврядування державної політики в галузі культури, туризму, охорони культурної спадщини національностей і релігій згідно вимог чинного законодавства; нормативно-правовими засадами охорони культурної спадщини; сучасними різновидами туризму, освітніми та науковими тенденціями в туризмі; питаннями розвитку сільського туризму в Україні та Чернігівській області; пріоритетними напрямами державно-церковних відносин в області; питаннями фінансування закладів культури; станом впровадження інноваційних форм роботи в закладах культури та обласної цільової Програми розвитку туризму в регіоні. Учасники навчання опановуватимуть особливості брендування територій; звернуть увагу на організацію роботи туристично-інформаційних центрів на прикладі Чернігівського туристично-інформаційного центру. Також програмою навчання передбачено висвітлення аспектів модернізації державної служби, що включають порівняльний огляд нового та діючого законів України “Про державну службу”.

В рамках семінару держслужбовці візьмуть участь у науково-практичній конференції “Хрещення Київської Русі – визначна подія в історії українського народу”.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).