Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 серпня, 00:50:35

Cлухачі ознайомляться з особливостями реалізації державної політики в галузі культури, туризму, охорони культурної спадщини національностей і релігій

05.06.2013   07:33

Тематичний короткотерміновий семінар “Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з реалізації державної політики з питань культури, охорони культурної спадщини та заходів обласної цільової Програми розвитку туризму в Чернігівській області на 2013 – 2020 роки” розпочався 4 червня у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Семінар призначений для начальників відділів культури і туризму райдержадміністрацій, управлінь та відділів Чернігівської, Ніжинської та Прилуцької міських рад.

У відкритті заходу взяли участь перший заступник директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Олександр Левочко та директор Центру Володимир Бойко.

Під час тематичних зустрічей та конверсаторіумів слухачі ознайомляться з особливостями реалізації органами місцевого самоврядування державної політики в галузі культури, туризму, охорони культурної спадщини національностей і релігій згідно вимог чинного законодавства; нормативно-правовими засадами охорони культурної спадщини; сучасними різновидами туризму, освітніми та науковими тенденціями в туризмі; питаннями розвитку сільського туризму в Україні та Чернігівській області; пріоритетними напрямами державно-церковних відносин в області; питаннями фінансування закладів культури; станом впровадження інноваційних форм роботи в закладах культури та обласної цільової Програми розвитку туризму в регіоні. Учасники навчання опановуватимуть особливості брендування територій; звернуть увагу на організацію роботи туристично-інформаційних центрів на прикладі Чернігівського туристично-інформаційного центру. Також програмою навчання передбачено висвітлення аспектів модернізації державної служби, що включають порівняльний огляд нового та діючого законів України “Про державну службу”.

В рамках семінару держслужбовці візьмуть участь у науково-практичній конференції “Хрещення Київської Русі – визначна подія в історії українського народу”.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм»

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм» 15:09

10 серпня в помешканні Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського відбулося відкриття виставки «Комунізм = Рашизм».

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини