Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 16:36:32

У школах Чернігова – 118 медалістів

04.06.2013   13:38

У Чернігівській міській раді пройшла традиційна зустріч із кращими випускниками цього року, які за високі досягнення у навчанні нагороджені золотими та срібними медалями.

Всього у школах Чернігова – 118 медалістів, у тому числі 93 випускники нагороджені золотими медалями, а 25 – срібними. Серед цьогорічних випускників 17 учнів – переможці всеукраїнських та обласних предметних олімпіад.

На зустріч із міським головою Олександром Соколовим випускники завітали разом із своїми вчителями та директорами шкіл.

Вітаючи медалістів, О.Соколов підкреслив, що якісні знання молоді сьогодні, як ніколи, потрібні рідному Чернігову і Україні. “Міська рада і я особисто розраховуємо на Ваші знання, інтелект, без яких ми не зможемо зробити справжні прориви в усіх сферах життя”, – сказав керівник міста.

Чернігівський міський голова побажав молоді правильно обрати життєвий шлях, свою професію, відповідно до покликання та здібностей. Також він відзначив професійну діяльність чернігівських педагогів, завдяки чиїй праці зростає нова зміна майбутніх фахівців різних сфер життя.

На згадку про зустріч усі чернігівські медалісти отримали подарунки – книги, а також квитки на концерт українського гурту “Океан Ельзи”. Завершилася зустріч фотографуванням.

Всього цього року школи Чернігова закінчили понад 2050 учнів. На участь у ЗНО у 2013 році в обласному центрі Чернігівщини зареєструвалися 2164 особи.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини