Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 17:17:46

“Нормативно-правові засади діяльності органів ведення Державного реєстру виборців”

04.06.2013   08:01

Під такою назвою 3-4 червня в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проходить тематичний короткотерміновий семінар начальників відділів ведення Державного реєстру виборців та спеціалістів, які виконують функції адміністраторів безпеки відділів ведення Державного реєстру виборців. У відкритті заходу взяв участь директор Центру Володимир Бойко.

Під час семінару слухачі матимуть змогу ознайомитися з напрямками модернізації державної служби включаючи порівняльний огляд нового та діючого законів України “Про державну службу”; сучасним антикорупційним законодавством України, Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”; основними завданнями та організацією роботи з документами в органах виконавчої влади; основними аспектами Законів України “Про доступ до публічної інформації” та “Про інформацію”.

У спеціалізованому блоці навчання висвітлюватимуться питання організації роботи органу ведення Реєстру, взаємодії з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, закладами, установами та організаціями; досвіду ведення Державного реєстру виборців (проблеми і їх вирішення, нове у функціонуванні), порядку доступу органів ведення Державного реєстру виборців до бази даних Державного реєстру виборців та здійснення перевірок органами Держспецзв’язку; відповідальності осіб за порушення дій пов’язаних з веденням Державного реєстру виборців та судових оскаржень дій чи бездіяльності органів ведення Державного реєстру виборців.

Держслужбовці ознайомляться з діяльністю Служби захисту інформації, призначенням та обов’язками адміністратора безпеки ОВР, календарним планом робіт із захисту інформації в ІТС ОВР та комплексною системою захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі “Державний реєстр виборців”. Окреме практичне заняття буде присвячене вимогам до облаштування приміщень ОВР, організації локальної обчислювальної мережі ОВР та процедури оновлення сертифікату користувачів.

Останні новини Чернігівщини

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності 17:12

Пандемія, карантин, світова економічна криза ввігнали багатьох у стан стресу, який вплинув на якість роботи, креативність чи критичне мислення.

Сезонні солодощі. 7 простих і смачних десертів з полуниці 17:01

Полуниця - одна з найулюбленіших в нашій країні ягід і, зрозуміло, вона добра сама по собі. Але чому б не урізноманітнити своє меню і не приготувати з неї абсолютно нові страви? Особливо з огляду на те, що з нашими рецептами зробити це зовсім не складно.

10 цікавих фактів про блондинок

10 цікавих фактів про блондинок 16:57

Хтось вважає білявих красунь легковажними, а хтось - недостатньо кмітливими.

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини