Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 вересня, 21:52:24

Ще одна сходинка до вершин професійної майстерності

29.05.2013   16:27Агенцiя

В обласному центрі зайнятості відбувся навчально-методичний семінар для спеціалістів базових центрів зайнятості, відповідальних за профорієнтаційну роботу, на тему "Удосконалення системи профорієнтаційного обслуговування в умовах реалізації Закону України "Про зайнятість населення".

Відкриваючи семінар, начальник відділу організації профорієнтації Ніна Заліська розповіла про організацію профорієнтаційної роботи у контексті змін нормативно-правової бази, про підвищення якості та ефективності профорієнтаційних послуг, проаналізувала профорієнтаційну роботу обласної служби зайнятості у 2012 році та І кварталі 2013 року.

Заступник начальника відділу організації профорієнтації Марина Кривопала наголосила на активізації роботи спеціалістів служби зайнятості щодо проведення профорієнтаційних заходів для окремих цільових груп населення (жінок, молоді, осіб без професії, людей з інвалідністю, громадян передпенсійного віку та таких, котрі мають тривалу перерву в роботі тощо) з метою підвищення рівня їх мотивації до праці. Йшлося й про посилення співпраці з працівниками навчальних закладів задля свідомого вибору професій майбутніми випускниками.

Також було проаналізовано виконання бюджетної програми щодо проведення оплачуваних профорієнтаційних заходів, результати перевірки якості групових профорієнтаційних заходів, обговорено виявлені недоліки та шляхи їх усунення.

Підсумовуючи семінар фахівці служби зайнятості зауважили на важливій ролі подібних заходів. Оскільки вони підвищують професійну компетентність спеціалістів, яка є однією із вагомих складових результативної діяльності служби зайнятості.
 

Валентина Федусь, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 185 нових випадків COVID-19 19:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 вересня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 18:17

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи 16:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 вересня в області щеплено першою та другою дозою 313 584 людини.

У Чернігові привітали машинобудівників 16:22

Напередодні професійного свята — Дня машинобудівника, що традиційно відзначається у четверту неділю вересня, — представників галузі привітали в Чернігівській облдержадміністрації голова ОДА В’ячеслав Чаус та перша заступниця голови облради Ніна Лемеш.

Ремонт 25 км дороги Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня — на фінішній прямій

Ремонт 25 км дороги Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня — на фінішній прямій 15:58

Дорожники майже закінчили ремонт 25-кілометрової ділянки автошляху Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня, що починається від перехрестя з трасою Р-67 поблизу села Монастирище і проходить по території Лосинівської громади. Згодом фінішує нанесення розмітки, будуть доставлені усі технічні засоби організації та безпеки дорожнього руху. Готовність об'єкту — 98%.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини