Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:53:32

Ще одна сходинка до вершин професійної майстерності

29.05.2013   16:27Агенцiя

В обласному центрі зайнятості відбувся навчально-методичний семінар для спеціалістів базових центрів зайнятості, відповідальних за профорієнтаційну роботу, на тему "Удосконалення системи профорієнтаційного обслуговування в умовах реалізації Закону України "Про зайнятість населення".

Відкриваючи семінар, начальник відділу організації профорієнтації Ніна Заліська розповіла про організацію профорієнтаційної роботи у контексті змін нормативно-правової бази, про підвищення якості та ефективності профорієнтаційних послуг, проаналізувала профорієнтаційну роботу обласної служби зайнятості у 2012 році та І кварталі 2013 року.

Заступник начальника відділу організації профорієнтації Марина Кривопала наголосила на активізації роботи спеціалістів служби зайнятості щодо проведення профорієнтаційних заходів для окремих цільових груп населення (жінок, молоді, осіб без професії, людей з інвалідністю, громадян передпенсійного віку та таких, котрі мають тривалу перерву в роботі тощо) з метою підвищення рівня їх мотивації до праці. Йшлося й про посилення співпраці з працівниками навчальних закладів задля свідомого вибору професій майбутніми випускниками.

Також було проаналізовано виконання бюджетної програми щодо проведення оплачуваних профорієнтаційних заходів, результати перевірки якості групових профорієнтаційних заходів, обговорено виявлені недоліки та шляхи їх усунення.

Підсумовуючи семінар фахівці служби зайнятості зауважили на важливій ролі подібних заходів. Оскільки вони підвищують професійну компетентність спеціалістів, яка є однією із вагомих складових результативної діяльності служби зайнятості.
 

Валентина Федусь, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.