Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 21:41:00

Юна еліта Чернігова

29.05.2013   11:42

У Чернігівській міській раді пройшла традиційна зустріч міського голови Олександра Соколова з обдарованими школярами.

Цього року до міськради завітали 48 учнів – переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін, а також переможців ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка. Їхні прізвища внесено до електронної Дошки пошани "Гордість міста".

"Ми пишаємося вами, бо ви – гордість Чернігова, молода еліта, якій розвивати рідне місто, дбати про його майбутнє", - сказав О.Соколов. Він також додав, що зустрічі з обдарованими школярами завжди дають натхнення. Міський голова подякував педагогам за плідну й творчу працю. Він підкреслив, що всі вчителі, які підготували переможців олімпіад, й надалі будуть отримувати доплати до своєї заробітної плати з міського бюджету. "Так було, так є і так буде. Це справа честі для нас", - зазначив О.Соколов.

Педагоги назвали винятковим той факт, що п'ять років поспіль учень школи №2 Валентин Білоокий здобував перемогу на ІV етапі олімпіад з економіки. Його учитель економіки Олена Лобода зізналася, що секрет її успіху простий – "більшу частину життя присвячувати навчанню учнів". Педагог розповіла, що це був своєрідний експеримент готувати та відправити на олімпіаду з економіки за 9-й клас учня 7-го класу. Експеримент виявився вдалим. Нині В.Білоокий є випускником, але в нього вже з'явилися послідовники.

Усі учні отримали премії міського голови. Школярів та їхніх наставників привітали керівники вишів Чернігова – ректор Чернігівського державного інституту економіки і управління Ірина Каленюк, перший проректор Чернігівського державного технологічного університету Валентина Скоробагатова, проректор Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка Володимир Дятлов. Вони побажали цьогорічним випускникам продовжити навчання у чернігівських вищих навчальних закладах, аби потім працювати на благо рідного міста.

Довідка: Цього року у ІІІ етапі олімпіад з базових дисциплін брали участь 158 учнів з 27 загальноосвітніх навчальних закладів Чернігова. За результатами чернігівські школярі отримали 136 дипломів (85 % учасників ІІІ етапу олімпіад стали переможцями).

До кращих навчальних закладів міста, за підсумками ІІІ етапу олімпіад, увійшли: школи №12, №1, №2, №3, ліцей №15, колегіум №11 і гімназія №31. Стабільні результати виступу учнів з англійської та німецької мов, астрономії і біології. Кращі результати продемонстрували учні міста з інформаційних технологій та французької мови. За визначеними рейтингами участі команд області у ІІІ етапі олімпіад учні м. Чернігова посіли 1 місце в області з 15 навчальних предметів.

У ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі шкіл Чернігова взяли участь 38 учнів, 9 з яких стали переможцями.

Останні новини Чернігівщини

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.