Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:43:03

Навчання учасників конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву “Нова еліта нації”

25.05.2013   11:01

23-24 травня в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проходить тематичний короткотерміновий семінар “Лідерство у сфері державного управління та в системі державної служби” для учасників конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву “Нова еліта нації”.

Дводенне навчання спрямоване на підготовки державних службовців до оцінювання учасників зазначеного конкурсу, яке відбудеться 1 червня в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Згідно з програмою семінару державні службовці прослухають лекції, присвячені питанням модернізації державної служби; правових основ державного управління; антикорупційного законодавства України; державної політики соціально-економічного розвитку та політики європейської інтеграції України. Також розглядатимуться суспільно-політичні та економічні процеси в контексті реалізації програми економічних реформ на 2010-2014 рр. “Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава”.

Слухачі візьмуть участь у тренінгах та практичних заняттях щодо лідерства; культури публічного виступу державних службовців; професійно-етичних вимог до поведінки представників органів державної влади; використання іноземної мови в роботі державного службовця та ін.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.