Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 18:57:34

Прозвучав Останній дзвоник

25.05.2013   10:22

У загальноосвітніх навчальних закладах області завершується навчальний рік. Попереду дітей чекають веселі літні канікули, відпочинок та оздоровлення.

«Турбота про дітей та їх майбутнє є одним із пріоритетних завдань державної політики. Підтвердженням тому є проголошені Президентом України Віктором Януковичем нові соціальні ініціативи «Діти – майбутнє України», реалізація завдань яких спрямована на забезпечення кожній дитині всебічного розвитку, створення можливостей для розвитку їх творчих здібностей», - на цьому наголосив в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика під час свята Останнього дзвоника, яке відбулося 24 травня у Хмільницькому навчально-виховному комплексі Чернігівського району.

Він також відмітив, що обласною державною адміністрацією докладається чимало зусиль для забезпечення модернізації освітньої галузі області. На Чернігівщині продовжується реалізація регіональних освітянських програм.

Так, за час реалізації обласної цільової Програми розвитку дошкільної освіти відкрито 45 закладів. У минулому році свої двері відкрили 2 освітянських заклади – Седнівський навчально-виховний комплекс у Чернігівському районі та сучасне приміщення Новобасанської школи Бобровицького району.

Завдяки дії обласної Програми забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів області ліцензійними електронними засобами навчального призначення та мультимедійним обладнанням майже 80% опорних шкіл отримали мультимедійні комплекси.

Від імені голови облдержадміністрації Володимира Хоменка Юрій Музика привітав учнів, вчителів, батьків із закінченням навчального року та у подарунок навчально-виховному комплексу передав телевізор.

Чернігівський міський голова Олександр Соколов відвідав урочисту лінійку в ліцеї № 15. Вітаючи випускників,  педагогічний колектив та батьків, він зазначив, що сучасні молоді люди отримують якісні знання, є конкурентоспроможними та амбітними. Невипадково серед випускників шкіл Чернігова 94% учнів зареєструвалися на участь у ЗНО, а це означає, що всі вони хочуть здобути вищу освіту.

Директор ліцею Олена Жовтопляс у своєму виступі зазначила, що рік був знаковим для навчального закладу, адже виповнилося 50 років із часу його відкриття. Крім того, ліцей №15 увійшов до переліку 50-ти найкращих шкіл України, що обрані з-поміж 12-ти тисяч. "Сьогоднішні випускники запам'ятаються педколективу, адже ви розумні, мудрі, добрі і звичайно, перспективні", - підкреслила директор ліцею.

По завершенню урочистостей О. Соколов ознайомився з роботою новітнього обладнання, поставленого у ліцей у рамках Національного проекту "Відкритий світ". Зокрема, вчителі та учні навчального закладу отримали сучасні смарт-дошки і магнітні дошки, ноутбуки і планшети. Педагоги ліцею також можуть використовувати у навчальному процесі мережу Інтернет, оскільки майже скрізь у приміщенні ліцею підключено Wi-Fi.

Всього у Чернігові 2012-2013 навчальний рік завершили 24,5 тис. школярів. Випускниками стали 2050 учнів. Цього року претендують на нагородження золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні" 93 випускники, а на нагородження срібними медалями "За досягнення у навчанні" – 25 учнів.
 

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).