Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 09:21:06

Про податки – у податковому класі

29.11.2011   12:14Агенцiя

Сплата податків – конституційний обов’язок кожного громадянина перед державою та суспільством. Податківці міста спрямовують свою роботу на забезпечення добровільної сплати податків до бюджету шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з усіма верствами населення. З цією ж метою традиційно проводяться зустрічі з учнями загальноосвітніх шкіл.

Нещодавно податківці завітали до учнів 11 – х класів ЗНЗ №5. Під час заходу йшлося про актуальне основні засади податкового законодавства, роль органів державної податкової служби у забезпеченні виконання державою своїх функцій, право на податковий кредит з витрат на навчання.

Головний держподатінспектор відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Алла Булава провела для школярів короткий екскурс у систему оподаткування у сучасній Україні, історію створення податкової служби, механізм справляння податків і наголосила на тому, що за рахунок зібраних податків фінансуються такі потреби суспільства як охорона здоров’я, освіта, соціальна сфера, охорона правопорядку тощо. Не оминули увагаю і Податковий кодекс України, який відкриває значні перспективи розвитку бізнесу.

Для кращого засвоєння матеріалу стосовно податкового законодавства з учнями було проведено вікторіну. У процесі гри вони порадували своєю обізнаністю у податковій термінології.

Наприкінці зустрічі дітям повідомили, що незабаром на телеекрани виходить дитячий анімаційний фільм “Місто мрії”, сюжет якого розповідає про важливість сплати податків. Головні герої мультиплікаційного фільму – це податковий інспектор Сан Санич Лелеко та його діти, які за допомогою гри „Місто Мрії” потрапляють до казкової країни, де і відбуваються головні пригоди фільму. Саундтрек до мультфільму написали відомі виконавці – дует Тамерлана та Альони Омаргалієвої.

На завершення заходу були висловлені сподівання, що спілкування з представниками органів податкової служби ще на шкільних лавах допоможе зробити перші кроки у формуванні податкової культури учнів, та майбутні платники докладуть усіх зусиль для того, щоб наша держава стала на рівень з розвинутими країнами.

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:45

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 1 грудня по 8:00 2 грудня 2020 року.

Мешканці Менської ОТГ на Чернігівщинідолучились до

Мешканці Менської ОТГ на Чернігівщинідолучились до "картування" екологічних проблем громади 08:33

Активні мешканціз сіл Дягова, Ліски, Феськівка, Величківка та Макошине Менської ОТГ долучились до екологічного картування громади, організованого ГО Центр «Доброчин» в рамках проєкту «Ефективне комплексне управління охороною довкілля в Менській ОТГ».

Голова ОДА доручила активізувати протидію нелегальним рубкам лісів

Голова ОДА доручила активізувати протидію нелегальним рубкам лісів 08:17

За підсумками апаратної наради голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко доручила органам безпеки та правопорядку вжити додаткових заходів для посилення роботи з протидії тіньовим вирубкам лісу та нелегального обігу лісоматеріалів.

Новий Регламент Чернігівської міської ради для її VIII скликання затверджений

Новий Регламент Чернігівської міської ради для її VIII скликання затверджений 08:03

1 грудня на пленарному засіданні сесії затвердили Регламент Чернігівської міської ради VIII скликання. Головний документ, за яким працюватиме Чернігівська міська рада.

Фермер добровільно виконав вимоги прокурора, звільнивши 2 га самовільно зайнятої ним землі

Фермер добровільно виконав вимоги прокурора, звільнивши 2 га самовільно зайнятої ним землі 07:51

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 24 листопада 2020 року провадження у справі за позовом Бахмацької місцевої прокуратури закрито з огляду на добровільність виконання позовних вимог прокурора.

АНОНСИ ПОДІЙ