Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 09:16:07

Про податки – у податковому класі

29.11.2011   12:14Агенцiя

Сплата податків – конституційний обов’язок кожного громадянина перед державою та суспільством. Податківці міста спрямовують свою роботу на забезпечення добровільної сплати податків до бюджету шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з усіма верствами населення. З цією ж метою традиційно проводяться зустрічі з учнями загальноосвітніх шкіл.

Нещодавно податківці завітали до учнів 11 – х класів ЗНЗ №5. Під час заходу йшлося про актуальне основні засади податкового законодавства, роль органів державної податкової служби у забезпеченні виконання державою своїх функцій, право на податковий кредит з витрат на навчання.

Головний держподатінспектор відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Алла Булава провела для школярів короткий екскурс у систему оподаткування у сучасній Україні, історію створення податкової служби, механізм справляння податків і наголосила на тому, що за рахунок зібраних податків фінансуються такі потреби суспільства як охорона здоров’я, освіта, соціальна сфера, охорона правопорядку тощо. Не оминули увагаю і Податковий кодекс України, який відкриває значні перспективи розвитку бізнесу.

Для кращого засвоєння матеріалу стосовно податкового законодавства з учнями було проведено вікторіну. У процесі гри вони порадували своєю обізнаністю у податковій термінології.

Наприкінці зустрічі дітям повідомили, що незабаром на телеекрани виходить дитячий анімаційний фільм “Місто мрії”, сюжет якого розповідає про важливість сплати податків. Головні герої мультиплікаційного фільму – це податковий інспектор Сан Санич Лелеко та його діти, які за допомогою гри „Місто Мрії” потрапляють до казкової країни, де і відбуваються головні пригоди фільму. Саундтрек до мультфільму написали відомі виконавці – дует Тамерлана та Альони Омаргалієвої.

На завершення заходу були висловлені сподівання, що спілкування з представниками органів податкової служби ще на шкільних лавах допоможе зробити перші кроки у формуванні податкової культури учнів, та майбутні платники докладуть усіх зусиль для того, щоб наша держава стала на рівень з розвинутими країнами.

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:43

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 13 червня по 8:00 14 червня 2021 року.

В Україні зафіксовано 420 нових випадків захворювання на COVID-19

В Україні зафіксовано 420 нових випадків захворювання на COVID-19 08:30

Серед них - 32 дитини та 2 медпрацівники.

Чоловік отримав вирок за заклики у соцмережі стратити

Чоловік отримав вирок за заклики у соцмережі стратити "слуг народу" 08:03

Обвинувачений розміщав дописи у Facebook з особистої неприязні до президента України.

У Ніжинському районі громаді повернуто 33 га землі вартістю понад 800 тис грн

У Ніжинському районі громаді повернуто 33 га землі вартістю понад 800 тис грн 07:48

На виконання рішення суду за позовом Бахмацької місцевої прокуратури до комунальної власності Дмитрівської ОТГ Ніжинського району повернуто 33 га землі.

Від платників податків у травні бюджети отримали понад 1 мільярд гривень

Від платників податків у травні бюджети отримали понад 1 мільярд гривень 07:35

Про поповнення бюджетів платниками податків Чернігівщини у травні повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.