Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 13:04:18

Про податки – у податковому класі

29.11.2011   12:14Агенцiя

Сплата податків – конституційний обов’язок кожного громадянина перед державою та суспільством. Податківці міста спрямовують свою роботу на забезпечення добровільної сплати податків до бюджету шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з усіма верствами населення. З цією ж метою традиційно проводяться зустрічі з учнями загальноосвітніх шкіл.

Нещодавно податківці завітали до учнів 11 – х класів ЗНЗ №5. Під час заходу йшлося про актуальне основні засади податкового законодавства, роль органів державної податкової служби у забезпеченні виконання державою своїх функцій, право на податковий кредит з витрат на навчання.

Головний держподатінспектор відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Алла Булава провела для школярів короткий екскурс у систему оподаткування у сучасній Україні, історію створення податкової служби, механізм справляння податків і наголосила на тому, що за рахунок зібраних податків фінансуються такі потреби суспільства як охорона здоров’я, освіта, соціальна сфера, охорона правопорядку тощо. Не оминули увагаю і Податковий кодекс України, який відкриває значні перспективи розвитку бізнесу.

Для кращого засвоєння матеріалу стосовно податкового законодавства з учнями було проведено вікторіну. У процесі гри вони порадували своєю обізнаністю у податковій термінології.

Наприкінці зустрічі дітям повідомили, що незабаром на телеекрани виходить дитячий анімаційний фільм “Місто мрії”, сюжет якого розповідає про важливість сплати податків. Головні герої мультиплікаційного фільму – це податковий інспектор Сан Санич Лелеко та його діти, які за допомогою гри „Місто Мрії” потрапляють до казкової країни, де і відбуваються головні пригоди фільму. Саундтрек до мультфільму написали відомі виконавці – дует Тамерлана та Альони Омаргалієвої.

На завершення заходу були висловлені сподівання, що спілкування з представниками органів податкової служби ще на шкільних лавах допоможе зробити перші кроки у формуванні податкової культури учнів, та майбутні платники докладуть усіх зусиль для того, щоб наша держава стала на рівень з розвинутими країнами.

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.