Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 жовтня, 00:12:06

Семінари для активних громадських організацій Чернігівщини

18.05.2013   14:29Агенцiя

МГО Центр Прогресивної Молоді „Апельсин” відкриває школу-практикум "Інституційна та фінансова стабільність молодіжних громадським організаціям Чернігівської області"

Чернігівська  міська молодіжна організація „Центр прогресивної молоді „Апельсин” за фінансової підтримки Національного Фонду розвитку Демократії (США) та у співдружності з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації розпочали реалізацію проекту спрямованого на підвищення інституційної та фінансової стабільності 10-ти МГО, які працюють на теренах Чернігівської області.”.

Оголошується набір ГО та ініціативних груп Чернігівської  області до участі у циклі семінарів-практикумів на теми:

  • Ефективне молодіжне лідерство, робота в команді;
  • Стратегічне планування діяльності молодіжних ГО;
  • Реєстрація та звітність молодіжних ГО;
  • Міжнародний, локальний фандрейзинг;
  • Проведення кампаній адвокаті та лобіювання інтересів молоді в органах державної влади;
  • Організація та проведення молодіжних заходів, флеш-акцій.

Проведення  семінарів-практикумів заплановано  на червень – серпень 2013 року. Тривалість одного семінару-практикуму – два  дні. Локація - м. Чернігів. Учасники навчального  курсу будуть відібрані на основі конкурсу.

Для участі у конкурсі необхідно подати:

Заповнену аплікаційну форму від організації/ініціативної групи (http://www.cpmapelsin.com.ua/demokrat/mgo-centr-progresivno%D1%97-molodi-apelsin-vidkrivaye-shkolu-praktikum-institucijna-ta-finansova-stabilnist-molodizhnix-gromadskim-organizaciyam-chernigivsko%D1%97-oblasti.html);
Для зареєстрованих організацій - копію свідоцтва про реєстрацію організації.
 
Умови участі у школі-практикумі:

  • Організація/ініціативна група, яка подає заявку на участь у школі-практикумі має делегувати на кожен семінар 2 особи.
  • Бажано, щоб семінари відвідали керівник (лідер) громадської організації, людина, яка відповідає за залучення фінансування, менеджер по зв’язкам з громадськістю, а також організатор культурно-масових заходів.
  • Учасники мають бути готовими до виконання практичних завдань відповідно до тем семінарів.

МГО „Центр прогресивної молоді „Апельсин” покриває витрати на проїзд (автобус), проживання, харчування та роздаткові матеріали. Дорожні витрати покриваються за умови надання оригіналів квитків та участі представника на всіх сесіях семінару-практикуму.

Кінцевий термін подання аплікаційних форм – 30 травня 2013 року до 17.00 години.

Аплікаційні форми просимо надсилати Ірині  Черенько на електронну адресу cpmapelsin@mail.ru або на адресу: вул. Червоногвардійська, б. 6, к. 64, м. Чернігів-14033, МГО ЦПМ „Апельсин” з позначкою: «школа-практикум». Результати розгляду будуть повідомлені учасникам не пізніше 05 червня 2013 року.

КОНТАКТИ:
Голова правління: Ірина Черенько
(063) 70-62-660, (067) 94-58-330,
(0462) 93-00-13, cpmapelsin@mail.ru
Менеджер по зв’язкам з громадськістю: Дмитро Лук’янов
(063) 766-92-93, lukyanovdmitro@gmail.com
www.cpmapelsin.com.ua 

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень 20:01

На черговому засіданні виконавчого комітету Прилуцькій стоматологічній поліклініці погодилися виділити із бюджету 300 тисяч гривень на погашення заборгованості по заробітній платі.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19 19:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 жовтня в області зафіксовано 702 нових випадки COVID-19. Зокрема 308 — у Чернігівському районі (в тому числі 160 — у Чернігові), 143 — у Прилуцькому, 101 — у Корюківському, 81 — у Новгород-Сіверському, 69 — у Ніжинському. 95 захворілих госпіталізовані.

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури 19:27

Служба безпеки України викрила посадовців Чернігівської міської ради та керівників будівельних компаній на привласненні десятків мільйонів гривень, виділених на розвиток соціальної інфраструктури міста.

На Чернігівщині триває осінній призов 19:27

Черговий призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань розпочався у жовтні цього року. Чернігівщина до кінця грудня має виконати план — 467 осіб. Завершити відправку призовників необхідно за два місяці.