Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 грудня, 13:58:46

Сержанти навчаються інструкторській справі у “Десні”

16.05.2013   11:54

35 сержантів військової служби за контрактом з різних куточків України розпочали курс навчання за спеціальністю “сержант-інструктор” у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині.

Майже три місяці у складі зведеної танкової роти 300-го навчального танкового полку “Десни”, вони опановуватимуть особливості та методи керування підрозділом, набуватимуть ази командирських та лідерських навичок, займатимуться вогневою і тактичною підготовкою, а також водитимуть бойові машини

– Попередній набір сержантів-інструкторів був експериментальним, – повідомив заступник начальника 169-го начального центру, начальник навчального відділу полковник Володимир Баяк. – Першопрохідці виправдали своє призначення та зараз професійно виконують свої обов’язки, – далі повідомив офіцер.
Цього тижня сержанти-інструктора складуть заліки з фізичної підготовки та приступлять до навчання у класах та на тренажерах.

Після курсів підготовки сержанти складуть випускні іспити та отримають відповідний сертифікат і диплом сержанта-інструктора. Далі відбудуть до своїх військових частин, де самостійно навчатимуть особовий склад певній військовій спеціальності.

Останні новини Чернігівщини

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

8 грудня: цей день в Україні і світі

8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03

День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини