Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 10:59:38

Міліція організувала для “важких” підлітків екскурсію в Новгород-Сіверську установу виконання покарань

16.05.2013   08:15

Два десятки неповнолітніх правопорушників працівники кримінальної міліції у справах дітей запросили на екскурсію до Новгород-Сіверської установи виконання покарань, аби підлітки на власні очі пересвідчилися, що закон краще не порушувати.

Юнаки, чия свобода зараз висить на волосині “умовного терміну ув’язнення”, а також діти, які перебувають на внутрішньошкільному обліку мали нагоду поспілкуватися з тими, хто змінив свою прописку на тюремну камеру. Екскурсія була організована співробітниками відділення кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернігівській області за активного сприяння керівництва Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області та Менського і Новгород-Сіверського відділів освіти.

Організатори заходу в такий спосіб планують підвищити ефективність боротьби з рецидивною злочинністю неповнолітніх та запобігти скоєнню правопорушень дітьми, які перебувають на обліках органів внутрішніх справ, підвищити рівень індивідуально-профілактичної роботи з раніше засудженими підлітками.

Екскурсія була організована таким чином, що хлопчаки пройшли тим же маршрутом, яким злочинці потрапляють в колонію – важкі ворота, КПП, цілий ряд дверей, решіток і пропускників. І хоча ув’язнені практично нічим не вирізнялися від екскурсантів – такі ж светри, спортивні костюми і кросівки (хіба що коротенька стрижка і обов’язкова бірка з прізвищем і номером загону), але в очах заздрість, бо екскурсанти підуть додому, а ув’язненим ще не один рік відбувати покарання.

Засуджені докладно розповіли хлопцям яких елементарних речей вони позбудуться, якщо потраплять за грати. Ув’язнені на власному досвіді переконали витратити свою юність на більш приємні і корисні речі, і не повторювати помилок старших товаришів.

Хочеться вірити, що ця екскурсія стане для них добрим уроком на чужих помилках і допоможе зробити в подальшому житті правильний вибір.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.