У міській раді нагородили переможців конкурсу "Роль магдебурзького права в розвитку Чернігова"
Чернігів відзначає 390-ту річницю отримання нашим містом магдебурзького права.
З цієї нагоди протягом березня-квітня в газеті «Чернігівські відомості» проходила вікторина серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів на краще знання історії рідного краю «Роль магдебурзького права в розвитку Чернігова».
Всього на конкурс надійшло понад 20 робіт.
Всі переможці і призери вікторини отримали книги з історії Чернігова та України.
|
Місце
|
Школа
|
ПІБ учня
|
клас
|
учитель
|
|
1 місце
|
ЗНЗ №9
|
Тимофій Морський
|
9 кл.
|
Нечипоренко
Світлана Миколаївна
|
|
2 місце
|
СЗНЗ №1
|
Алла Борисенко
Юлія Дунай
Ірина Лук’яненко
Валерія Лютницька
Вікторія Пекур
Дарія Путнікова
|
8-А кл.
|
Баржак
Наталія Іванівна
|
|
3 місце
|
Колегіум
№11
|
Микита Стовбур
|
10-Б кл.
|
Рубан
Світлана Василівна
|
|
ЗНЗ №18
|
Ірина Моротченко
|
10 кл.
|
Немировська
Наталія Ігорівна
|
|
|
Заохочувальні призи
|
ЗНЗ №3
|
Олексій Брожко
|
10-В кл
|
Корх
Ірина Михайлівна
|
|
Гімназія №31
|
Назар Соломаха
|
6 кл.
|
Писарєва
Ольга Йосипівна
|
|
|
ЗНЗ №28
|
Максим Стоцький
|
9-А кл.
|
Лобода
Валентина Іванівна
|
|
|
ЗНЗ №10
|
Станіслав Доценко
Марія Лось
|
11 кл.
10 кл.
|
Доценко
Ніна Василівна
|











Останні новини Чернігівщини
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.