Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 15:10:18

У Чернігові відбудеться тренінг з громадського моніторингу діяльності міліції

16.04.2013   14:33Агенцiя

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) продовжує чергову серію навчань методам громадського моніторингу діяльності міліції.

Тренінги проходять за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (США)та за організаційної допомоги Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”.

Черговий тренінг відбудеться 17-19 травня 2013 року в м. Чернігові.

До участі у ньому запрошуються активісти недержавних організацій, працівники засобів масової інформації, які мають мотивацію активно діяти в сфері захисту та підтримки прав людини, співпрацюють або зацікавлені в співпраці з правозахисними організаціями щодо громадського контролю діяльності правоохоронних органів.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити електронну форму за посиланням: http://edu.helsinki.org.ua/zajavka(зверніть увагу, що доступ до анкети мають лише зареєстровані користувачі сайту). Кінцева дата реєстрації до участі у тренінгу – 02 травня 2013 р.

Євген Крапивін, edu.helsinki.org.ua

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.