Обізнаний платник податків – заможна держава
Міські податківці працюють не лише з нинішніми платниками податків, а й з тими, хто сплачуватиме податки у майбутньому.
Молодь це нове покоління громадян, які вважають сплату податків почесним обов’язком. Тому фахівці ДПІ у м. Чернігові постійно спілкуються зі студентами та школярами міста.
Нещодавно така зустріч відбулася зі студентами ЧДІ права, соціальних технологій та праці, яку провели працівники відділу масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян.
У ході спілкування податківці відповіли на запитання молоді та зорієнтували їх щодо основних напрямків діяльності податкової служби. Найбільше студентів цікавили питання прозорості, відкритості податкової, фінансування з місцевого бюджету молодіжних програм, положення Податкового кодексу України, про право на податковий кредит.
Крім того вони отримали інформацію щодо історії підписання Європейської Хартії її змісту та принципів.
Подискутували, що саме у податках перетинаються інтереси економіки і політики, людини і держави, особисте благополуччя і громадські інтереси.
І на закінчення зустрічі податківці відзначили – стратегія діяльності податкової служби спрямована на самостійність платника податків щодо своєчасності і у повному обсязі сплачувати податкові зобов’язання. А їх відносини формуються залежно від ставлення таких платників до дотримання податкового законодавства.
Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.