Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 вересня, 15:58:10

У Ніжині навчали студентів декларувати доходи

13.04.2013   11:25Агенцiя

Майбутнє кожної держави – за молоддю. Саме тому, Ніжинською об’єднаною податковою інспекцією приділяється значна увага вихованню податкової культури у підростаючого покоління. День відкритих дверей, для студентів факультету економіки та менеджменту Ніжинського агротехнічного інституту – черговий захід, що має на меті роз’яснити молодим спеціалістам значимість податків для держави та усвідомити важливість сумлінного ставлення до їх сплати.

У Ніжині навчали студентів декларувати доходи

У Ніжині навчали студентів декларувати доходи

Зустрічали студентів заступник начальника інспекції Віталій Єршов та завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Лариса Стусь. Знайомство розпочалось із Центру обслуговування платників податків.

Студентів ознайомили з історією та функціями податкової служби, досягненнями колективу податківців. Розповіли про робочі будні, як у тісній співпраці з платниками податків забезпечується позитивна динаміка надходжень до місцевого та державного бюджетів.

Студенти відвідали пункт реєстрації користувачів Центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби. Зацікавлені студенти зразу ж заповнили заяви для отримання ключів та протягом 15 хвилин їх отримали.

Студентів ознайомили з особливостями цьогорічної кампанії декларування доходів громадян, навчили заповнювати декларації.

Особливий інтерес викликало питання щодо повернення з бюджету частини податку, тобто податкової знижки.

Бажаючі отримали бланки декларації, а податківці надали допомогу у її заповненні.

Отже, зустріч була одночасно і цікавою, і корисною.


Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Ніжинської ОДПІ

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.