Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 00:45:29

20-ту річницю святкує Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. ФОТО. ВІДЕО

12.04.2013   13:08

Привітати особовий склад навчального закладу приїхали представники місцевої влади, командування Повітряних Сил Збройних Сил України, Чернігівського військового гарнізону.

 

Ліцей здійснив 17 випусків. 1284 випускники стали курсантами військових навчальних закладів, 330 - курсантами навчальних закладів силових структур, 928 ліцеїстів стали студентами цивільних навчальних закладів. 36 вихованців закінчили ліцей із золотою медаллю, 12 - зі срібною.

Випускники ліцею постійно беруть участь у міжнародних військових навчаннях, миротворчих операціях, присутні у складі військових делегацій у зарубіжних країнах. Колишніх ліцеїстів постійно відмічають серед кращих у вищих навчальних закладах України та у військових частинах, де вони проходять службу.

- Навіть важко уявити весь об'єм проробленої роботи щодо організації повсякденної діяльності навчального закладу, - зазначив у своїй промові начальник ліцею полковник Микола Шпак. Він висловив подяку педагогічному колективу навчального закладу за щоденну копітку працю та навчання юнаків.

Присутній на урочистостях заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Василь Нікіфоров запевнив молодих людей, що випускників Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою завжди з радістю зустрічають у військах.

 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 505 нових випадків COVID-19

Виявлено 505 нових випадків COVID-19 16:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 2 грудня в області зафіксовано 505 нових випадків COVID-19.

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні 14:17

Про це на засіданні повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів 14:13

Чарівна Десна – це безцінний спадок, про який кожен з нас має дбати, аби зберегти для наступних поколінь.

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber 12:46

Знана чернігівська спортсменка Олена Костевич виборола бронзову нагороду у вправі ПП-3 (гібридний фінал) на міжнародних змаганнях з кульової стрільби Polish Open Kaliber.

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми 12:01

У Чернігові затвердили Програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2021-2023 роки.