У дитячих садочках Чернігова конкурс 121 дитина на 100 місць. СТАТИСТИКА
Дошкільне виховання й навчання дітей в обласному центрі у 2012р. забезпечували 56 дитячих закладів освіти. Їх відвідували 11 тис. дітей, що на 5,7% більше, ніж у 2011р.
Серед вихованців 414 дітей віднесені до постраждалих унаслідок аварії на ЧАЕС, 62 – діти-інваліди, 154 – діти-сироти та позбавлені батьківського піклування.
Половина дошкільних установ міста – це заклади загального розвитку, 25 – комбіновані, 2 – спеціальні та 1 – санаторний.
У комбінованих та спеціальних закладах працювали 69 груп спеціального призначення, які відвідували 886 дітей, з них діти з порушенням мови становили 54,7%, зору – 18,4%, затримкою психічного розвитку – 15,2%, опорно-рухового апарату – 6,3%. У двох дошкільних закладах налічувалося 8 санаторних груп, де виховувались 187 дітей.
Завантаженість закладів становила 121 дитину в розрахунку на 100 місць.
Виховний процес забезпечували 1406 педагогічних працівників, з яких 75,8% – вихователі та вихователі-методисти, 7,5% – музичні керівники.
Щодо ситуації з дитячими садочками в області читайте: Статистика дитячих садочків Чернігівської області: 16 додалося, 33 не працювали
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.