Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 19:10:35

Україні треба в НАТО, а не ЄС?

25.11.2011   08:03Агенцiя

Таку думку озвучив під час заключного семінару проекту "Школа молодого політика" Андрій Шекета.

"Школа молодого політика"

Столичний тренер говорив із молодими лідерами про переваги і недоліки організації  Північноатлантичного договору та Європейського Союзу, роль нашої держави на світовій арені. "Куди краще приєднатися Україні?" - на це питання давали свої відповіді і учасники проекту.

Гостем останнього семінару "Школи молодого політика" виступив народний депутат народний депутат України Сергій Андрос. Парламентарій розповідав про робочі будні, досягнення, стан справ у місті та державі. Торкнулися й теми особистого життя обранця.

Після складання тестування та підбиття підсумків роботи "Школи" молоді люди отримали сертифікати визнання. Випускники 7-ої "Школи молодого політика" зізналися, що спільною сформованою командою мають намір працювати над створенням та реалізацією проектів. Тож незабаром пообіцяли презентувати організаторам результати праці.

Нагадаємо, проект тривав з 22 жовтня по 20 листопада. За цей час молоді люди віком від 17 до 25 років отримали теоретичні та практичні знання з основ політології та політичного лідерства, використання PR-технологій, механізми роботи зі ЗМІ і т.і. Навчання проводили професійні та авторитетні

ДОВІДКОВО: Серед випускників проекту депутати рад різних рівнів, громадсько-політичні діячі, журналісти. Випускники "Школи молодого політика" нині успішні діячі як в політиці, так і в "третьому секторі". Серед них є й журналісти, держслужбовці та бізнесмени.
Депутатами рад різних рівнів були і є: Поліна Фесюн (міськрада), Олександр Кодола (облрада), Тетяна Ярошенко, Тетяна Громова, Ігор Левенок, Юлія Дайнеко (райрада).
Громадський та політичний сектор активно представляють: Павло Пущенко, Олександр Ломако, Олександр Бондарев, Тетяна Пекур, Олександр Рись, Сергій Семененко.
Немало й тих, хто нині працює в засобах масової інформації: Олександр Ясенчук (Сіверщина), Марина Забіян (Весть), Катерина Лисенко (канал новин "24" м. Київ), Артем Шелковий та Ігор Левенок (телеканал "Дитинець").
Успішно реалізовують себе в бізнесі Дмитро Хоменок ("Fresh Studio") та Юлія Нітченко
.

ЧМГО "Молодь - XXI століття"

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression