Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 17:38:56

Чернігівський освітній центр «Ініціатива» оголошує конкурс міні-проектів

08.04.2013   12:27Агенцiя

Цей конкурс є частиною проекту громадської організації Чернігівський освітній центр «Ініціатива» «Активізація громадських ініціатив в Чернігівській області», який реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії.

Проект  направлений активізацію місцевих громад   в 6-ти районних центрах Чернігівської області, а саме: груп з  міст Ніжин, Ріпки, Мена, Куликівка, Борзна   та Чернігівського району.

Проект покликаний допомогти  місцевим громадам  в Чернігівській області  щодо  набуття знань, вмінь і навичок  спільно вирішувати місцеві  проблеми та впливати на місцеву політику.

Мета конкурсу: Активізація громад міст Ніжин, Ріпки, Мена, Куликівка, Борзна   та Чернігівського району через  реалізацію невеликих соціальних проектів зі значною залученістю місцевих жителів в заходах проектів.

Умови конкурсу:

Заявки приймаються від локальних неурядових організацій та ініціативних груп, що спрямовують свою діяльність на розвиток місцевих територіальних громад, а також підтримують інноваційні ініціативи громади.

Учасники конкурсу - громадські організації та благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання, ініціативні групи громадян у партнерстві з громадськими організаціями, з міст Ніжин, Ріпки, Мена, Куликівка, Борзна   та Чернігівського району представники яких взяли участь у навчанні в рамках проекту  «Активізація громадських ініціатив в Чернігівській області»,  протягом лютого – березня 2013 року.

Пріоритет надаватиметься проектам, які спрямовані на:

 • розвиток громадської активності в територіальних громадах;
 • передбачають максимальне залучення до реалізації проекту жителів територіальних громад та співпадають з цілями громади;
 • передбачають співпрацю різних  секторів громади: громадських активістів і жителів , місцевих депутатів  та журналістів для  вирішення місцевих  проблем
 • сприяють формуванню навиків спільної реалізації заходів;
 • матимуть довготривалі результати;
 • запровадять нові форми співпраці з членами громади, громадськими та благодійними організаціями, органами влади, бізнесом;
 • реалізовані/співфінансовані в партнерстві з представниками місцевого бізнесу, фондів місцевого розвитку чи влади (муніципалітету);
 • Термін реалізації проектів – від 2 до 3 місяців.

Початок реалізації проектів  варто планувати з 01 травня  2013 р

Проект обов’язково має включати складову інформаційної кампанії, зокрема, через газету «ПіК: події і коментарі», яка буде видаватися освітнім центром «Ініціатива» для інформаційної підтримки реалізації міні-проектів. 

КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТІВ:

 • практична спрямованість результатів проекту;
 • реалістичність виконання проекту, наявність чіткого плану його реалізації, визначеність очікуваних результатів;
 • зваженість бюджету, наявність мінімум 20 % фінансування з боку місцевої влади та/або бізнесу чи громади;
 • наявність плану інформування місцевої громади про хід реалізації та результати проекту.

 

Не розглядатимуться проекти:

 • Від поодиноких приватних осіб, політичних  та релігійних організацій;
 • підтриманих іншими спонсорами;
 • сума фінансування,  яка запитується від донора не має перевищувати  400 доларів США (загальна сума бюджету може бути більшою);
 • надіслані лише електронною поштою;
 • Що передбачають закупівлю матеріалів для ремонту, (наприклад, будівництва та побудову дитячих майданчиків, якщо більше як 50% бюджету проекту спрямовані на закупівлю та встановлення обладнання для такого дитячого майданчика).

 

Заявки приймаються до 15 квітня  2013 року включно. Заявки, що надійдуть після 15 квітня  2013 року розглядатися не будуть. Дата подання проекту визначається за поштовим штемпелем.

Заявка на міні-грант повинна подаватися в 2 примірниках українською мовою за формою, яку можна отримати, звернувшись за вказаними кантактами.

Заповнена заявка подається  на поштову адресу: Чернігів, 14037, а/с 1742, а  також обов’язково дублюватись на електронну адресу centre.initiative@gmail.com

 Оголошення результатів конкурсу не пізніше  25 квітня  2013 року.

Про результати конкурсу учасників буде повідомлено особисто по емейлу чи телефоном.

Контакти:

Павло Пущенко  – координатор проекту «Вирішення місцевих проблем  через співпрацю різних соціально активних груп в районних центрах Чернігівської області »  - тел..  (063) 4785562, centre.initiative@gmail.com

Тренер-консультант проекту Неля Лавріненко  тел. (067) 4648173, n.lavrynenko@cym.org

Останні новини Чернігівщини

Судитимуть ексзаступника голови Чернігівської ОДА та його спільника

Судитимуть ексзаступника голови Чернігівської ОДА та його спільника 16:13

Судитимуть ексзаступника голови Чернігівської ОДА та його спільника, які за 160 тис. доларів США обіцяли підприємцю «перемогу» у тендері. ДБР завершило розслідування стосовно шахрайства колишнього заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації та його спільника. Обвинувальний акт направлено до суду.

На будівельний майданчик на вулиці Любецькій, 26 заїхала техніка компанії

На будівельний майданчик на вулиці Любецькій, 26 заїхала техніка компанії "УТБ-інжиніринг" 16:09

Нагадаємо, цю та решту багатоповерхівок починала будувати фірма "Укрсівербуд". Однак в жовтні на цьому та ще двох об'єктах компанії у Чернігові, а саме на вулиці Незалежності, 7-б та проспекті Перемоги, 64 – роботи припинилися.

У Чернігові почала зменшуватися кількість пацієнтів з COVID-19 у стаціонарах

У Чернігові почала зменшуватися кількість пацієнтів з COVID-19 у стаціонарах 15:58

У Чернігові в останній тиждень спостерігається зменшення зайнятості пацієнтами з діагнозом COVID-19 ліжко-місць у профільних відділеннях міських лікарень. Про це сьогодні, 30 листопада, повідомили на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді.

 У Сновській центральній лікарні з’явилося сучасне офтальмологічне обладнання

У Сновській центральній лікарні з’явилося сучасне офтальмологічне обладнання 15:44

Офтальмолог у Сновській центральній лікарні відтепер обстежує жителів громади за допомогою сучасного офтальмологічного обладнання. Така інформація з’явилася на сайті Сновської міської ради.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 685 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 685 осіб 15:36

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 30 листопада в області проти Covid проведено 655 315 щеплень першою та другою дозою.