Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:21:38

Вечір пам’яті Петра Зуба

24.11.2011   15:56Агенцiя

22 листопада у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка відбувся вечір пам’яті поета, композитора, прозаїка, музиканта, педагога Петра Григоровича Зуба.

Цього вечора звучали вірші і пісні, написані Петром Зубом у виконанні чернігівських митців, студентів та викладачів університету. Своїми спогадами про цю непересічну людину ділилися перший проректор університету Володимир Дятлов, декан факультету початкового навчання Олександр Бобир, завідувачка кафедрою естетичного виховання Тетяна Дорошенко, начальник управління культури Чернігівської міської ради Олег Васюта, народний артист України Василь Нечепа, колеги-педагоги та представники громадськості.

Вони відзначали колосальний внесок Петра Григоровича у педагогічну та культурну скарбницю Чернігово-Сіверського краю. Працюючи з 1961 по 2004 рік у педуніверситеті, він написав і видав 15 збірок поезії та прози, створив понад 100 пісень. Остання збірка його віршів побачила світ вже після того, як Петра Григоровича Зуба не стало. Її видали друзі і рідні поета та дарували всім, хто прийшов до університету вшанувати пам’ять нашого видатного земляка.

Віталій Барбаш, відділ профорієнтаційної роботи та зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.