Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 16:32:37

“Нормативно-правове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування та служби в органах місцевого самоврядування”

03.04.2013   08:12

За програмою тематичного короткострокового семінару в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 2-4 квітня проходить навчання начальників юридичних відділів виконавчого апарату районних та Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької міських рад, Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад.

Під час занять розглядатимуться наступні питання: правові засади діяльності органів місцевого самоврядування, основні зміни в законодавстві; повноваження органів місцевого самоврядування щодо володіння, користування та розпорядження об’єктами комунальної власності; державна реєстрація речових прав на нерухоме майно; регламент та планування роботи органу місцевого самоврядування, підготовка та проведення сесій; практичні аспекти проходження служби в органах місцевого самоврядування; застосування Законів України “Про засади запобігання та протидії корупції”, “Про доступ до публічної інформації”, “Про правила етичної поведінки”; культура усного та писемного ділового мовлення посадової особи місцевого самоврядування; угода про асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною та ЄС: наслідки укладення для України.

Також в рамках “круглого столу” слухачі матимуть змогу обговорити останні зміни у законодавстві щодо регулювання земельних відносин та повноваження щодо цього органів виконавчої влади й місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини