Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 13:44:24

Формування громадянської позиції школярів Чернігівщини: чи місія здійсненна?

29.03.2013   11:19Агенцiя

Відповідь на це питання шукали менеджери Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень разом із представниками засобів масової інформації 28 березня 2013 р. в стінах Експертного клубу «Чиста політика».

Прес-конференція «Формування громадянської позиції школярів Чернігівщини: чи місія здійсненна?» відбулася у рамках проекту «Майбутні вчителі на шляху формування правової освіти та громадянської позиції учнівської молоді» за підтримки Відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради.

Менеджер проекту  Ольга Різенко зазначила, що залучення студентів до тренінгового курсу щодо формування громадянської позиції учнівської молоді та навиків, пов’язаних із участю у суспільному житті, є пріоритетним завданням цього проекту. «Говорять, є дві групи експертів: експерти за знаннями та експерти за досвідом. Ми не маємо на меті навчати студентів і, у свою чергу, готові навчатися у них. Ми хочемо поділитися почутим та побаченим наочно в країнах Європи, а також зробити це інтерактивно та максимально корисно для обох сторін», - зауважила Ольга Різенко.

Максим Корявець, менеджер проектів Поліського фонду, зупинився на основних аспектах тренінгу, а також поділився досвідом, набутим у результаті участі в проекті «Ми громадяни. Ми європейці. Формування громадянської позиції молоді України». Останній реалізовувався Центром європейської співпраці (Польща) та передбачав навчальні візити вчителів та представників неурядових організацій до Польщі з метою перейняття досвіду у розрізі впровадження громадянської освіти.

У свою чергу, Валерій Семенець, представник Відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, висловив сподівання, що зазначена ініціатива знайде підтримку та зацікавленість серед студентської молоді.

Окремо подяку учасники заходу висловили активістам студентського самоврядування Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка, а також сподівання на подальшу співпрацю у розрізі організаційної та інформаційної підтримки. 

Дискусійний клуб "Експертна думка"

Останні новини Чернігівщини

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

Всесвітній день прибирання: Чернігівщина – серед цьогорічних лідерів України 11:13

Чернігівська область увійшла до трійки лідерів у межах проведення Всесвітнього дня прибирання – 2025, посівши друге місце у всеукраїнському рейтингу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини