До уваги школярів – призова вікторина!
У Чернігові стартувала вікторина серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів на краще знання історії рідного краю «Роль магдебурзького права в розвитку Чернігова».
Протягом березня-квітня в кожному номері газети «Чернігівські відомості» будуть опубліковані питання, відповіді на які слід надсилати на адресу редакції або звичайною поштою – вул. Коцюбинського, 50-а, або електронною chvidom@ukr.net.
Будуть оцінюватися правильність і повнота відповіді. Підсумки вікторини будуть підведені наприкінці квітня. Кращі знавці історії отримають призи!
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.