Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 травня, 00:19:19

Міський голова провів лекцію для студентів

27.03.2013   08:52

Чернігівський міський голова Олександр Соколов провів лекцію для студентів, які проходять навчання в обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців.

Молоді люди цього року будуть випускниками вищих навчальних закладів Чернігова, а свою майбутню професійну діяльність вони мріють пов’язати з роботою в органах місцевого самоврядування та державної влади. Традиційний семінар “Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи” цього року відвідують 36 студентів.

Під час заняття міський голова розповів про історичні аспекти місцевого самоуправління у Чернігові. Зокрема, цього року виповнюється 390 років з часу отримання містом Магдебурзького права. Йшлося також про основні напрями діяльності виконавчих органів місцевого самоврядування, формування доходів та видатків місцевого бюджету, виконання загальноміських програм, розвиток будівельної галузі і транспортного забезпечення міста, а також про те, як політика позначається на діяльності органів місцевого самоуправління.

“Політична складова впливає на роботу органів місцевого самоврядування. Але найважливіше – тут повинні працювати фахівці, незалежно від партійної приналежності”, – підкреслив міський голова.

Крім того, міський голова відповів на запитання студентів, а вони стосувалися перспектив розвитку промислових підприємств Чернігова, будівництва сміттєпереробного заводу, ліквідації наслідків снігопаду. Студенти відзначили позитивно роботу комунальних служб в умовах різкого погіршення погодних умов, оцінивши її на четвірку за п’ятибальною шкалою.

На завершення спілкування з молодими людьми О.Соколов запросив їх брати участь у конкурсах на заміщення вакантних посад у міськраді, оскільки молоді фахівці, котрі готові впроваджувати нові управлінські рішення, завжди необхідні Чернігову.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 18:52

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 15 травня зафіксовано 211 нових випадків COVID-19.

Нові авто для

Нові авто для "швидкої" 12:34

Днями КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав чергову партію з п’яти автомобілів оновленої модифікації, які надійшли до закладу за рахунок коштів, що виділені Національною Службою здоров’я України.

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі 12:29

Реалізація положень антикорупційного законодавства, питання попередження корупційних правопорушень в діяльності працівників органів публічної влади обговорювалися під час дистанційного навчання «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:13

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 травня по 8:00 15 травня 2021 року.

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району 12:09

14 травня, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій в облдержадміністрації відбулася презентація книги другої науково-популярного видання «Долі репресованих земляків. Чернігівський район».