Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 17:33:08

Міський голова провів лекцію для студентів

27.03.2013   08:52

Чернігівський міський голова Олександр Соколов провів лекцію для студентів, які проходять навчання в обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців.

Молоді люди цього року будуть випускниками вищих навчальних закладів Чернігова, а свою майбутню професійну діяльність вони мріють пов’язати з роботою в органах місцевого самоврядування та державної влади. Традиційний семінар “Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи” цього року відвідують 36 студентів.

Під час заняття міський голова розповів про історичні аспекти місцевого самоуправління у Чернігові. Зокрема, цього року виповнюється 390 років з часу отримання містом Магдебурзького права. Йшлося також про основні напрями діяльності виконавчих органів місцевого самоврядування, формування доходів та видатків місцевого бюджету, виконання загальноміських програм, розвиток будівельної галузі і транспортного забезпечення міста, а також про те, як політика позначається на діяльності органів місцевого самоуправління.

“Політична складова впливає на роботу органів місцевого самоврядування. Але найважливіше – тут повинні працювати фахівці, незалежно від партійної приналежності”, – підкреслив міський голова.

Крім того, міський голова відповів на запитання студентів, а вони стосувалися перспектив розвитку промислових підприємств Чернігова, будівництва сміттєпереробного заводу, ліквідації наслідків снігопаду. Студенти відзначили позитивно роботу комунальних служб в умовах різкого погіршення погодних умов, оцінивши її на четвірку за п’ятибальною шкалою.

На завершення спілкування з молодими людьми О.Соколов запросив їх брати участь у конкурсах на заміщення вакантних посад у міськраді, оскільки молоді фахівці, котрі готові впроваджувати нові управлінські рішення, завжди необхідні Чернігову.
 

Останні новини Чернігівщини

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності 17:12

Пандемія, карантин, світова економічна криза ввігнали багатьох у стан стресу, який вплинув на якість роботи, креативність чи критичне мислення.

Сезонні солодощі. 7 простих і смачних десертів з полуниці 17:01

Полуниця - одна з найулюбленіших в нашій країні ягід і, зрозуміло, вона добра сама по собі. Але чому б не урізноманітнити своє меню і не приготувати з неї абсолютно нові страви? Особливо з огляду на те, що з нашими рецептами зробити це зовсім не складно.

10 цікавих фактів про блондинок

10 цікавих фактів про блондинок 16:57

Хтось вважає білявих красунь легковажними, а хтось - недостатньо кмітливими.

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини