Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 00:31:12

Акція ДАІ “безпека без кордонів” розширює межі спілкування

20.03.2013   08:22Агенцiя

Безпека на дорогах – проблема загальна, і кордонів у неї дійсно немає. Про те, що виховання законослухняних учасників дорожнього руху необхідно починати з раннього дитинства, знають всі співробітники Державтоінспекції України і використовують ці знання в повному обсязі, застосовуючи їх на практиці.

Акція ДАІ

Акція ДАІ

Активними союзниками державтоінспекторів в їх благородній справі є самі ж діти – юні інспектори руху, які здійснюють пропаганду безпеки дорожнього руху та зміцнюють у свідомості своїх однолітків розуміння важливості дотримання правил дорожнього руху.

Тісне спілкування ЮІРівці Чернігівської області з однодумцями сусідніх областей і навіть держав закріпилося на Придесенні вже давно. Але спілкування відбувалося тільки в рамках дружніх зустрічей та профілактичних заходів, організованих співробітниками Державтоінспекції.

Враховуючи думку юних помічників і силу їх впливу на дорожню безпеку, державтоінспектори Чернігівської області вирішили розширити межі спілкування-адже разом ми сильніші!
“Лист другу” – саме так називався захід, що проходив за участю ЮІР Чернігова і Брянська за ініціативою Державтоінспекції Чернігівської та Брянської областей на місцях.

Не дивлячись на кордони, діти синхронно піднімали в містах двох держав одну і ту ж проблему – безпеку на дорозі. І в листах зверталися до своїх однолітків з проханням дотримуватися правил дорожнього руху, розповідаючи про наболіле, при цьому навіть не знаючи одне одного, вважали всіх друзями, з якими розділені тільки кордонами і відстанню.

У цей же день листи пішли адресатам – не стороннім і віртуальним людям, а дітям, які їх будуть з нетерпінням чекати на Батьківщині і теж захочуть врятувати свого друга, написавши йому листа.
Хтось нам зараз скаже, що в наш час є більш високотехнологічні засоби для спілкування, і ми з цим погодимося, але лист, написаний власноруч, в який вклали часточку душі, просто безцінний. Своїми руками зроблена річ буде роками зберігатися й нагадувати про людину, яка її подарувала. Під час акції діти просто світилися від тієї справи, яку вони робили.


Прес-служба УДАІ УМВС

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.