Містер Інститут-2013
13 березня в Чернігівському державному інституті економіки і управління відбулося феєричне шоу “Містер Інститут 2013”.
						Містер Інститут-2013
Дванадцять самих чарівних, розумних, веселих і цілеспрямованих юнаків змагались за титул “Містер Інститут 2013”. У боротьбі за звання конкурсантам довелось пройти через низку захоплюючих конкурсів.
Всі учасники вразили своєю вишуканістю та граціозністю, за що отримали від журі найвищі бали, а від глядачів – бурхливі оплески. Найкращим виявився студент інженерно-будівельного факультету Лупенко Олексій, який і став Містер Інститут 2013, також юнак отримав титул Містер Дружба. Звання першого Віцемістера Інституту отримав -Земляков Олександр, а також йому було присвоєне звання Містер Глядацьких симпатій.
 
Але ніхто не залишився поза увагою кожному із учасників був присвоєний відповідний титул.
Окрім конкурсної програми гостям були представлені найкращі танцювальні композиції, а також студентами вузу були продемонстровані пісенні номери.
Свято вдалося! І кожен отримав від нього задоволення та користь: учасники змогли яскраво заявити про себе, глядачі ще раз переконалися, які обдаровані студенти навчаються в Чернігівському державному інституті економіки і управління, а щасливі переможці – продемонстрували сучасний еталон інтелекту, творчості, креативу.
Центр профорієнтації та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників 
Останні новини Чернігівщини
Понад півтори сотні малюків народилися в жовтні у Чернігові 11:52
У жовтні 2025 року в Комунальному некомерційному підприємстві «Чернігівський пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 156 дітей — 71 дівчинка та 85 хлопчиків.
На Чернігівщині поліція встановлює обставини вибуху в полі, внаслідок якого двоє чоловіків загинули та одного травмовано 11:12
Учора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що внаслідок вибуху у полі у Борзнянській громаді Ніжинського району загинули двоє чоловіків (1993 та 2004 р.н) та ще один (1973 року народження) зазнав травм.
Посилення міжнародного партнерства: в ОВА підписали меморандум з БО «Кент з Україною» 10:48
Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці між Чернігівською ОДА й благодійною організацією «Кент з Україною» (Велика Британія) учора підписали перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем і засновник та керівник місії згаданої організації Джордан Мід.
Послуги без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільний ЦНАП 09:43
На Бобровиччині команда місцевого Центру надання адміністративних послуг щодня працює над тим, аби послуги були доступні кожному — у лікарні, в старостаті чи просто вдома у громадян.