Делегація освітян Чернігівської області взяла участь у слуханнях в Комітеті з питань науки і освіти Верховної Ради України
13 березня делегація освітян Чернігівської області на чолі з начальником управління освіти і науки облдержадміністрації, головою постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери Анатолієм Заліським взяла участь у слуханнях в Комітеті з питань науки і освіти Верховної Ради України з питання: «Про стан та законодавче забезпечення фінансування наукової і науково-технічної діяльності».

До складу делегації також увійшли: ректор Чернігівського державного інституту економіки і управління Ірина Каленюк, проректор з наукової та міжнародної діяльності Чернігівського державного інституту економіки і управління Олена Гонта, перший проректор, проректор з науково-педагогічної роботи Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка Володимир Дятлов.
Під час комітетських слухань обговорено роль науки у розвитку економіки країни, бюджетного (базового та конкурсного) фінансування наукової сфери, як одного з основних важелів державної політики, фінансового забезпечення реалізації пріоритетних напрямів науки і техніки, інноваційної діяльності, державного замовлення та державних цільових програм.
Також на слуханнях йшлося про створення сприятливих умов взаємодії бізнесу і науки, розвитку ринку інтелектуальної власності, формування грантової системи фінансування наукових досліджень, діяльності Державного фонду фундаментальних досліджень, збереження наукових об’єктів, що становлять національне надбання, стану державної підтримки наукових установ, що включені до Державного реєстру, підвищення статусу вченого і наукового працівника та інші актуальні питання.
Провела слуханнях Комітету з питань науки і освіти його голова Лілія Гриневич.
За інформацією управління освіти і науки облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.